Як злити воду з водонагрівача "Термекс". thermex Як злити воду.

З водонагрівачів доводиться періодично зливати воду. Для цього може бути декілька причин: від'їзд на тривалий час, настання холодів, якщо нагрівач знаходиться в неопалюваному приміщенні, необхідність позбавитися від накипу і осаду, поточний ремонт і заміна анода.
Вам знадобиться
  • - шланг для зливу води;
  • - плоскогубці;
  • - набір гайкових ключів.
Інструкція
1
Вимкніть електроживлення водонагрівача, дайте охолонути гарячій воді або Використайте її через змішувач.
2
Закрийте вхідний холодної води у водонагрівач, надягніть гумовий шланг на патрубок подачі холодної води, і направте другий його кінець в каналізацію.
3
Відкрутіть запобіжний клапан або відкрийте зливний вентиль.
4
Відкрийте кран гарячої води на змішувачі і злийте воду з нагрівача через шланг в каналізацію.
5
Зніміть захисну кришку, відключіть дроти, відкрутіть і вийміть з корпусу опорний фланець. Видаліть накип і осад на дні бака механічним шляхом або за допомогою спеціальних засобів. Робіть це обережно, щоб не пошкодити захисне покриття бака. У разі необхідності замініть магнієвий анод. Цю процедуру необхідно проводити не рідше одного разу на рік.
6
Зберіть водонагрівач, у зворотному порядку, закрийте запобіжний клапан і зливний вентиль, заповніть водою і підключіть до електромережі.
Зверніть увагу
У невеликих водонагрівачах Термекс з верхньою подачею води не передбачено наявність зливних отворів з міркувань техніки безпеки. З такого нагрівача воду можна злити, тільки знявши його з кріплень і перевернувши. Набагато більш зручними в плані зливу води є аналогічні моделі, які розміщуються під раковиною. Не вмикайте водонагрівач в мережу до його заповнення водою - це може привести до його поломки.
Корисна порада
Якщо утворюється велика кількість накипу, доцільно поставити фільтр перед водонагрівачем. Часте спустошення бака водонагрівача може призводити до швидкої корозії його стінок.