Як відправити факс в США.

Ось вже і старі добрі факси поступово зникають з налагодженого побуту офісу. Їм на зміну прийшли численні онлайн-Сервієм, що дозволяють відправити факс куди завгодно, хоч в США, за лічені секунди.
Інструкція
1
Зайдіть на один із сайтів, з якого можна безперешкодно відіслати факс в США - наприклад, на http://faxzero.com (платний) або www.pamfax.biz (безкоштовний).
2
Зайдіть спочатку на посилання PIN-коду для відправки факсу на безкоштовному ресурсі (FreeCallPIN). Прокрутіть список запропонованих кодів і виберіть з них «free fax» (чотири цифри). Зверніть увагу: PIN-код міняється щодня.
3
Заповніть запропоновану форму англійською мовою: - Sender Information: Name, Company, Fax, E-mail; - Receiver Information: Name, Company, Fax.Не забудьте, що код США - це 1 (або +1) . Також пам'ятайте про вихід на міжнародний зв'язок - (8 і 10). Після впишіть код країни (1), код міста та/або штату і власне номер телефону.
4
Вкажіть тему повідомлення і напишіть саме повідомлення в полях розділу Fax Information. Обсяг повідомлення (для безкоштовного ресурсу) не повинен перевищувати 3000 символів. Вкладіть в отправляемое повідомлення документи (якщо це необхідно). Формати, які можна прикріплювати: doc, docx, rtf, tif, jpeg, pdf. Тут також існують обмеження за обсягом: наприклад, для doc, docx і rtf - не більше 30 Кб, для tif і pdf - не більше 50 Кб, для jpeg - в межах 500 Кб.
5
Зверніть увагу: деякі факс-сервіси пропонують вибір категорії факсу (терміновий факс, факс для ознайомлення) та категорії повідомлення про отримання.
6
Перевірте правильність введених вами даних, введіть діючий на сьогодні PIN-код. Внесіть у відповідне поле символи з картинки і натисніть кнопку відправки факсу. Безпосередньо після відправки перевірте статус доставки факсу.
7
Якщо ви користуєтеся звичайним офісним факсом, перевірте всі з'єднання. Для цього наберіть: 8 - 10 - 1 - код міста/штату - номер телефону. Натисніть кнопку «Відправити».
Якщо ви знаходитесь, наприклад, вдома або у відрядженні, а вам необхідно терміново відправити безкоштовний факс - зробити це дуже просто. Ви витратите всього 2 хвилини на відправку факс а онлайн через web без реєстрації і авторизації в будь-яку з 65 країн світу - Європу, США чи Азію, в т.ч. в Росію і Україну.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер. Ноутбук. Доступ в Інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на будь-який сайт, яких зараз в інтернеті достатньо. Вам буде запропонований шаблон, в якому необхідно коректно занести дані. Перед заповненням переконайтеся в тому, що країна необхідного вам призначення дійсно є в списку країн-одержувачів.
2
Заповніть обов'язкові поля наведеного шаблона: кому, від кого, номер телефону, контактна особа, тему листа і напишіть повідомлення, або вкладіть документ. Якщо вкладення велике, можна скористатися форматуванням. Зверніть увагу на вибір категорії факс а на вибір: Терміново, Передзвони мені, Для ознайомлення, Особисто в руки та інші можливі повідомлення.
3
Введіть після перевірки заповнених вами даних сьогоднішній pin-код, і натисніть кнопку «відправити безкоштовний факс зараз». Відразу ж після відправки ви cможете перевірити статус доставки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DeNHxmkDMek
Зверніть увагу
Існують обмеження для відправки факсу через інтернет. За кількістю відправлених листів - максимум 2 факсів в день. За розміром повідомлення: текст - 3000 символів. За типами вкладень - pdf, doc, docx (Word), rtf, tif, jpeg. За розмірами файлу - в pdf 50 Кбайт, Word (DOC) 30 Кбайт, tif 50 Кбайт, jpeg 500 Кбайт.
Корисна порада
Зайдіть безпосередньо перед заповненням шаблону на посилання pin коду. Зверху, в лівому кутку, дрібними буквами буде посилання FreeCallPIN. Вона не дуже помітна з першого погляду, і втрачається в тексті. Зайдіть на неї, перейдіть вниз перелік пропонованих кодів, виберіть і запишіть той, який зазначений для відправки free fax. Код являє собою порядок з 4-х цифр.