Як зробити зовнішній ip постійним.

IP-адреса - це унікальний ідентифікатор вашого підключення до мережі. Якщо ця мережа - інтернет, то такий IP називається «зовнішнім». Програмне забезпечення інтернет-провайдера при кожному новому підключенні до мережі вибирає з виділеного йому діапазону IP-адрес один з вільних на даний момент і привласнює його підключати користувачів. Однак іноді виникає необхідність в тому, щоб при кожному підключенні IP-адреса залишався одним і тим же.
Інструкція
1
Скористайтеся стандартною для кожного інтернет-провайдера послугою, яка за певну щомісячну плату (зазвичай - від 20 до 100 рублів) забезпечить вас постійним («статичним») IP-адресою. Це найнадійніший, так само як і найпростіший варіант.
2
Підшукайте в мережі будь-якої інтернет-сервіс, який пропонує використовувати свій DNS-адресу в якості вашого постійного IP. Часто як такого «проксі-IP» зацікавлені веб-серфери вибирають сервіс no-ip.com. Це безкоштовна послуга, яка вимагає реєстрації і установки спеціальної програми. Якщо вирішите вибрати цей сервіс, то почніть з заповнення реєстраційної форми на сторінці, розміщеної за адресою http://www.no-ip.com/newUser.php, і підтвердження реєстрації після отримання відповідного листа на вказаний у цій формі email-адресу.
3
Увійдіть у створений на цьому сервісі аккаунт, перейдіть за посиланням Add a Host і в поле з назвою Hostname розміщеної там форми вкажіть псевдонім для вашого статичного мережевої адреси.
4
Перейдіть у розділ Downloads, скачайте і встановіть в своїй системі клієнтську програму з назвою No-IP Windows Dynamic Update Client для роботи з цим сервісом. Натисканням кнопки Edit у правому верхньому кутку вікна клієнтського додатку відкрийте вікно для введення ваших даних авторизації (логіна і пароля), зареєстрованих у цьому сервісі. Потім у головному вікні програми виставте позначку навпроти створеного вами в сервісі псевдоніма хоста.
5
Поставте мітки в полях Run On Startup і Run As a System Service на вкладці Standard у вікні налаштувань програми, відкривається клацанням по кнопці Options. Після цього ваша система буде готова використовувати no-ip-сервіс в якості замінника постійного IP-адреси.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JupLUR_nCu8
Потреба у зовнішньому IP-адресу може з'явитися при скачуванні інформації з сервера, контролюючого завантаження і підключення з однієї адреси. Щоб обійти це, можна скористатися спеціальним проксі-сервером.
Інструкція
1
Проведіть кілька налаштувань, щоб повністю змінити IP-адресу і зробити його зовнішнім. Відкрийте браузер і введіть в рядку пошуку «проксі-сервер». Не чекайте, що відразу знайдете проксі-сервер, який надає безкоштовні послуги. Найчастіше дані послуги оплачуються. Вибирайте той варіант, який підходить вам.
2
Оберіть в інтернеті сервер-посередник. Наприклад, сайт http://proxy-besplatno.com/має список різних західних проксі-серверів. Подивіться на поля таблиці: в них містяться необхідні параметри. Список поповнюється щодня. Перегляньте всі проксі і виберіть найбільш швидкі.
3
Відкрийте налаштування вашого браузера. У додатку Opera це пункт Preferences в розділі Settings з лівого боку вікна знайдіть пункт Network і клацніть по ньому лівою кнопкою. У верхній частині вікна виберіть Proxy Servers. Залежно від версії, а також виробника браузера пункти меню можуть виглядати дещо по-іншому.
4
Заповніть поля у вікні, використовуючи дані вибраного проксі-сервера. Для імені сервера використовуються цифри, розділені крапками на чотири блоки. Також вам знадобиться порт проксі-сервера. Клікніть «Ok» і вийдіть з налаштувань. Не чекайте, що все вийде з першого разу, оскільки багато провайдерів обмежують доступ до різних проксі. Переконайтеся, що підключення до інтернету встановлено належним чином. У разі відсутності доступу вам доведеться вибрати інший, робочий проксі-сервер.
5
Скористайтеся також проксі-сервером, щоб обійти обмеження сайтів відносно країни, з якої здійснюється запит користувача. На деяких сайтах неможливо викачувати файли, якщо ваш комп'ютер чи не знаходиться в певному регіоні. Таким чином, використання проксі-сервера є одним з найбільш простих способів отримання зовнішнього IP-адреси.