Як змінити розмір flash.

Найчастіше розмір флеш-елементів, які розміщені у веб-сторінки, задається при їх створенні. Перед розміщенням в інтернеті вихідний код такого елемента компілюється, після чого змінити ці установки в самому флеш-ролику вже неможливо. Якщо ж розмір не заданий жорстко до компіляції, то управляти шириною і висотою елемента можна з HTML-тегів у вихідному коді гіпертекстового документа, що містить флеш.
Інструкція
1
Відкрийте вихідний код сторінки, що містить теги флеш-елемента, розміри якого ви хочете змінити. Це можна зробити в редакторі сторінок системи управління сайтом, в спеціалізованому HTML-редакторі або у звичайному текстовому редакторі. При використанні інструмента, що має опцію візуального редагування, переключіться в режим роботи з HTML-кодом.
2
Знайдіть у исходнике сторінки код, що відноситься до потрібного флеш-об'єкту. Найпростіше це зробити за допомогою функції пошуку, задавши в якості критерію пошуку назву файлу. Зазвичай для виведення на сторінку флеш-роликів використовують комбінацію тегів object і embed. Наприклад, ці рядки HTML-коду можуть виглядати так:

3
Поміняйте значення ширини і висоти, зазначені в тегах object і embed. Обидва тега використовують для вказівки розмірів стандартні атрибути width і height - в наведеному зразку їм присвоєні значення 812 і 811 відповідно. Після внесення змін збережіть сторінки.
4
Якщо у вас є вихідний код флеш-елемента, то можна змінити задані при компіляції розміри. Исходник міститься у файлі з розширенням fla і для роботи з ним потрібно спеціалізований редактор. Найбільш поширений програмний продукт цього роду називається Adobe Flash (раніше Macromedia Flash). Потрібно відкрити fla-файл в такому редакторі і скомпілювати його повторно, вказавши при цьому потрібні розміри.
5
Використовуйте програму-декомпілятор за відсутності fla-файлу з початковим кодом. Така програма може, виходячи з скомпільованого коду swf-файлу, скласти вихідний код, який буде відносно точно відповідати оригінальному fla-файлу. Багато з таких додатків (наприклад, Flash Decompiler Trilix) дозволяють без спеціалізованого редактора вносити зміни в скомпільований код флеш-елемента.
Звичайний машинописний аркуш паперу має розміри 210х297 мм. Він відомий як стандарт А4. При роботі в текстовому редакторі Word при необхідності можна змінити розмір сторінки на той, який необхідний у даний момент. Дана операція у всіх версіях текстового редактора робиться приблизно однаково.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з операційною системою Windows і одна з версій текстового редактора Word
Інструкція
1
Увійдіть в пункт меню «Файл» і знайдіть у ньому рядок «Параметри сторінки». Відкриється діалогове вікно редактора. У Word 2003 виберете в цьому вікні вкладку «Размер бумаги». Деякі інші версії цього редактора одразу надають можливість встановити розмір паперу. У ньому знайдіть список найбільш популярними розмірами паперу. Виберіть той розмір, який підходить для даного конкретного випадку. Якщо ж потрібен особливий розмір паперу, виставте його на покажчиках у відкритому вікні «Розмір паперу», в полях «Ширина і« Висота ». В залежності від налаштувань, ці параметри встановлюються в сантиметрах або міліметрах.
2
Якщо документ був уже попередньо набраний, і відбувається його редагування, у списку «Застосувати» виберіть рядки «До всього документа» або «До кінця документа». У першому випадку встановлений розмір паперу буде застосований до всіх листам документа, а в другому випадку, від поточної сторінки (на якій в даний момент стоїть курсор) і до кінця документа. У тому випадку, якщо в документ розбитий на розділи, можна вибрати розмір паперу для поточного розділу. Таким же чином змініть розташування сторінки з книжкової на альбомну або навпаки.
3
При друку на нестандартної папері саме цей її розмір потрібно завантажувати в принтер. Сучасні принтери навіть можуть підказати, якщо в них завантажений не той розмір аркушів, який вказується в текстовому редакторі, це допоможе уникнути перевитрати паперу. При виборі переглядайте зразок сторінки у діалоговому вікні. На ньому буде відображений її макет, де відображені всі основні параметри майбутньої сторінки. Для друку конвертів нічого не змінюйте в налаштуваннях розмірів паперу. Для цього в редакторі Word 2003 є окрема функція. В інших версіях Word зміна розмірів паперу виконується подібним чином.