Як зшити кішку.

Кішка - символ домашнього затишку. Якщо сімейні обставини не дозволяють, а душа вимагає присутності пухнастого друга, зшийте кішку з плюшу.
Вам знадобиться
  • Тканина будь-якого кольору (плюш, штучне хутро, трикотаж);
  • Бумага-миллиметровка;
  • Ножницы;
  • Швейная машинка;
  • Нитки муліне або прозора волосінь;
  • Матеріал для набивання (вата, холлофайбер і ін.).
Інструкція
1
Побудуйте викрійку кішки з декількох деталей: дві деталі тулуба, по дві деталі на вуха (внутрішня і зовнішня), по дві деталі на очі (зіницю і райдужка), одна деталь носа.
2
Виріжте деталі викрійки і перенесіть на тканину. Обмітайте, виріжте з тканини, додаючи припуски на шви з боків по 1 см.
3
Складіть деталі тулуба лицьовими сторонами всередину і прошийте по край петельним швом. Залиште отвір для набивання і виверніть тулуб.
4
Набейте іграшку і зашейте отвір потайним швом.
5
Приклейте деталі очей: спочатку райдужки, потім зіниці.
6
Сшейте вуха петельним швом по тій же технології, що і тулуб, тільки не набивайте. Потім пришийте до тулуба.
7
Приклейте деталь носа. Вишийте вуса нитками муліне або волосінню.
Корисна порада
Чи не викидайте викрійки на міліметрівці. Напевно ви ще не раз ними скористаєтеся.
Правильно підготовлені матеріали та інструменти, достатній запас терпіння і бажання, а головне, велика зацікавленість - гарантії успіху в освоєнні цього цікавого заняття. Залучаючи дітей до витворення різного роду поробок, в тому числі м'яких іграшок, дорослі не тільки передають їм свій досвід і майстерність, а й формують їх духовний і емоційний світ.
Вам знадобиться
  • Длінноворсовий штучне хутро, краще однотонний: рожевий, блакитний, бежевий.
Інструкція
1
Розкрій: хвіст - 1 деталь, ніс - 1 деталь, вухо - 4 деталі, щока - 2 деталі, стопа - 2 деталі, лапа - 4 деталі, голова - 2 деталі, тулуб - 2 деталі.
2
Зший деталі голови, тулуба, хвоста, набийте їх. Внутрішню сторону вух і стопи, а також щічки зробіть з матеріалу білого кольору: мелковорсового хутра, фланелі, байки або який - або ворсистої тканини.
3
Сшейте вуха, злегка набийте їх і пришити до голови. Зшийте лапи, трохи стягніть деталі стоп, пришити їх до лап. Лапи набийте і з'єднайте з тулубом.
Зверніть увагу
Насамперед бути наполегливим і терплячим, особливо на початкових стадіях виготовлення м'якої іграшки. Тільки якісний хутро і хороші інструменти забезпечать продуктивну роботу.
Корисна порада
Для набивки об'ємних деталей іграшок знадобиться наповнювач. Ним може бути вата, дрібно нарізаний поролон, синтепон, непотрібні обрізки тканини тощо.