Як перевірити замок запалювання.

Щоб виключити зі списку несправностей автомобіля неполадки з системою запалювання, необхідно уважно перевірити всі її основні вузли і при необхідності відремонтувати їх.
Інструкція
1
Перевірте за допомогою контрольної лампи справність роботи котушки запалювання. З'єднайте один кінець дроту лампи при включеному запалюванні з «масою», а другий - з безіменною клемою. Якщо лампа горить тільки при торканні клеми, то це означає, що стався обрив проводу в первинній обмотці. Замініть котушку запалювання.
2
Перевірте ізоляцію проводів низької напруги в розподільнику запалювання. Підключіть контрольну лампу до «маси» і клеми низької напруги на розподільнику. У тому випадку, якщо при включеному запаленні лампа горить тільки при розімкнутих контактах, ланцюг низької напруги справна. Якщо вона не горить при розімкнутих контактах, від'єднайте дріт від клеми розподільника і підключіть контрольну лампу між корпусом і наконечником з'єднувального проводу. Якщо лампа загорілася, то ланцюг справна тільки до розподільника запалювання, а сам розподільник несправний. Зазвичай причиною такої несправності є замикання обкладок конденсатора або неполадки з рухомим важелем переривника і його проводу з корпусом. Усуньте виникло замикання.
3
Перевірте безконтактний датчик в розподільнику і комутатор. Від'єднайте від котушки дріт, що йде від клеми №1 комутатора, і підключіть наконечник проводу до контрольної лампі. Інший контакт лампи підключіть до клеми «+ Б» котушки. Увімкніть запалювання і перевірте таким чином стартером колінчастий вал. Якщо лампа блимає, то ланцюг низької напруги справна, якщо ж ні - замініть комутатор або безконтактний датчик.
4
Перевірте конденсатор. Від'єднайте від клеми введення в розподільник провід конденсатора і з'єднайте його через лампу з висновком "+" на акумуляторі. Якщо лампа запалилася, це означає, що конденсатор несправний і вимагає заміни.
5
Зніміть кришку розподільника, вийміть центральний провід з кришки і піднесіть його наконечник до токоведущий пластині бігунка, але не ближче ніж на відстань в 3 мм. Увімкніть запалювання. Якщо з'являється іскра, бігунок необхідно замінити.
6
Постійно проводьте ряд профілактичних заходів для безперебійної роботи системи запалювання. Періодично очищайте кришку розподільника від можливих забруднень. Забезпечте надійний затиск контактів в наконечниках і клемах. Якщо це необхідно, підтягніть дроти гайками.