Як заклеїти сабвуфер.

Нікого не треба переконувати в тому, що будь-яка музична система або ж улюблений всіма домашній кінотеатр просто потребують сабвуфере. Без якісного і гарного сабвуфера втрачається той "відчутний", хвилюючий, глибокий бас, ті чудові і дивовижні звукові ефекти, якими збагатилися сучасна музика і фільми, завдяки універсальним новітнім цифровим технологіям.

Інструкція
1

Саме сабвуфер забезпечує ефективне і явно покращене звучання абсолютно будь-якої музичної системи. Немає сумнівів, що він є найважливішим (після телевізора) компонентом будь-якого домашнього кінотеатру. Практично всі сучасні відео-та аудіо-компоненти оснащені спеціальними роз'ємами, щоб підключити сабвуфер.

Але трапляються і поломки, коли вам необхідно ремонтувати сабвуфер, якщо ви не плануєте зайвих витрат. Найпоширенішою поломкою сабвуфера є тріщини.

Щоб заклеїти тріщину в сабвуфере своїми руками, скористайтеся міцним і еластичним клеєм із серії "Момент". Перевірте заздалегідь, щоб після нанесення він не пузириться, залишався гнучким навіть при декількох шарах і міцно приклеював різні матеріали.

2

Клеїти починайте не одразу, а виключно за інструкцією. Зазвичай потрібно намазати склеювані поверхні, почекати 10-15 хвилин, після чого притиснути з силою.

3

Спочатку нанесіть клей на саму тріщину, після чого візьміть маленькі шматочки шовку і почніть наклеювати їх зверху. Процедура кропітка і вимагає багато часу, але результат вас порадує. Смужки притискайте зубочисткою, щоб створювався сильний притиск, але на невеликій площі. Це робиться для того, щоб ненароком не пром'яти підвіс.

4

Після цього промажте клеєм поверх шовкових смужок і починайте процедуру заново. Тільки тепер наклеюйте шматочки шовку поперек попереднім. Кожен шар сушіть по 1,5-2 години. В результаті у вас повинно вийти переплетення зі шматочків шовку, просочене клеєм.

5

Не переживайте, якщо у вас не вийде нанести рівний і гладкий шар клею. Краса в даній ситуації - не головне.

Після того, як заклеювання завершена, і клей повністю висох, можете проводити підключення сабвуфера і здійснювати перевірку його роботи. Головне, не зловживайте гучністю і басами. Все-таки динамік вже не новий і може не витримати. Природно, що такий заклеювання не вистачить навічно, але, по крайней мере, ви зможете підшукати потрібну суму для заміни сабвуфера або динаміка.