Як навчитися красиво танцювати.

Навчитися красиво танцювати може кожен. Для цього необхідно визначитися з видом танців, викроїти трохи вільного часу і почати регулярно тренуватися.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно визначитися зі стилем. Якщо ви хочете добре танцювати в клубах і на дискотеках, то вам підійдуть клубні танці. Якщо хочете граціозно рухатися і зводити з розуму чоловіків - навчитеся стрип-денсу. Подобаються східні мотиви і плавно-чаруючі рух - вам підійдуть східні танці. Із задоволенням дивіться танцювальні шоу по телевізору і мрієте навчитися танцювати в парі - для вас підійдуть бальні або латиноамериканські танці. А якщо в душі ви справжній екстремал, то вам варто навчитися брейк-денсу.
2
Для перших занять танцями вам знадобиться зручний спортивний одяг та взуття. Якщо ви відчуєте, що танці - дійсно те, що вам потрібно, можна буде подумати і про спеціальні костюмах для кожного напрямку. Приміром, для східних танців знадобиться спеціальні костюми з прикрасами, які красиво відкриваю живіт, для стрип-денсу спеціальні туфлі на високих підборах і еротичний одяг.
3
Якщо ви хочете освоїти заняття танцями будинку, то можна купити спеціальні навчальні диски по кожному виду танців. Багато інформації і різних роликів можна знайти в інтернеті.
4
Але найкращим варіантом будуть заняття з інструктором. Зараз в кожному місті відкрито безліч спортивних центрів, в яких викладають різні види танців. Там вам допоможуть вибрати відповідний стиль, а рекомендації тренера допоможуть освоїти всі рухи без помилок. Заняття танцями проходять в групах, а також індивідуально - тут все залежить від вашого бажання і фінансових можливостей.
5
Постійно відточуйте свою майстерність - танцюйте на вечірках і в клубах. Танці - це не тільки чудова можливість підтримувати своє тіло в тонусі, але і джерело гарного настрою та нових знайомств.