Як зробити саморобний бонг. Як товстому швидко накачатися.

Бонг являє собою пристрій для куріння тютюну. У своєму початковому варіанті він є бамбуковій трубкою 30 см в довжину і 5-7 в діаметрі. Верхня частина труби замкнута перегородкою, а нижня закрита. У нижній частині в декількох сантиметрах від дна необхідно зробити отвір, який має вигляд лійкоподібної чашечки. У неї потрібно буде засипати тютюн. Вдихання диму здійснюється через верхню частину. Також в бонг прийнято наливати воду, щоб дим трохи охолоджувався.
Інструкція
1
Щоб зробити класичний бонг, візьміть дві пластикові пляшки різного розміру, наприклад, літрову і півторалітрову. У меншій пляшці відріжте дно, а більшою - верхню частину. Після цього вставте їх один в одного і налийте води майже до самого верху.
2
Після цього засипте в бонг бажане вміст: тютюн, чай або м'яту. Вміст помістіть в пробку від пляшки і акуратно закрутіть її на конструкцію. Будьте гранично обережні - стежте, щоб тютюн не прокидався в воду або на підлогу. Після цього піднесіть до кришки вогонь і повільно підніміть верхню частину бонга. Після того як тютюн загорівся, відразу приберіть вогонь, щоб більша частина того, що є всередині, не згоріла, а повільно тліла.
3
Отже, в першу камеру вмонтуйте трубку. Другу ж з'єднайте з першої за допомогою акваріумний трубки. У другій також зробіть отвір для мундштука. Додаткові камери застосовуються для вторинної фільтрації. Наповнюючи їх різноманітними речовинами, ви можете впливати на структуру і смак диму. Найпростіший приклад: Наповніть додаткову камеру колотим льодом або в одну залийте гарячу воду, а в іншу - холодну. У другому випадку відбувається наступне: молекули гарячої води мають велику швидкість і тому утворюють фільтруючий пар. Перед вдиханням ж дим прекрасно охолоджується в ємності з холодною водою.
4
Використовуйте в якості наповнювача також алкогольні напої. Алкоголь відмінно перемішується з димом, в результаті чого виходить додатковий смак і ефект. Однак не перестарайтеся з наповнювачами, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах і реакції на них.