Як витягнути текст.

Кожен користувач ПК напевно знайомий з програмою Microsoft Office Word і, звичайно ж, не раз стикався з необхідністю форматування тексту. Всі ми знаємо, як це непросто, особливо, якщо текст був узятий з інтернету.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, Microsoft Office Word
Інструкція
1
Щоб легко справлятися з форматуванням текстів в програмі Word, вам досить використовувати в роботі кілька "перевірених" прийомів. Щоб вирівняти текст по ширині, по лівому або по правому краях, виділіть документ частково або повністю. Виберіть необхідний варіант вирівнювання на панелі інструментів (кожна кнопка має відповідний малюнок). Це ж дію можна виконати за допомогою тільки клавіатури завдяки різним комбінаціям клавіш. Для вирівнювання тексту по ширині використовуйте поєднання Ctrl + J, для вирівнювання по лівому краю - Ctrl + L, для вирівнювання по правій стороні - Ctrl + R, для вирівнювання по центру - Ctrl + E.
2
Якщо текст був імпортований з інтернету, він спочатку може мати дуже погане форматування. Для того щоб виправити документ, необхідно виділити весь текст і у вікні "Стилі» вибрати пункт «очистити формат».
3
Якщо у вас встановлений Microsoft Office Word 2007 року, виберіть вкладку «Главная», розташовану вгорі вікна і перейдіть на групу «Стилі» (там буде напис «Очистити формат»). Таким чином, ви видалите вихідне форматування документа і зможете створити своє.
4
Іноді, навіть набираючи текст в програмі Word власноруч, ви можете зіткнутися з труднощами при вирівнюванні елементів. Це відбувається через те, що безліч символів не відображаються на моніторі і залишаються для автора документа невидимими (це може бути пробіл, перенос і т.д.). Для того щоб позбутися від зайвих прихованих елементів, в меню файлу необхідно вибрати пункт «Головна» і натиснути строчку «відобразити все знаки». Після цього в робочому файлі відобразяться всі прогалини, переноси і т.д. Видаливши частину з них, ви легко зможете виконати форматування електронного документа.
5
Іноді кнопка відображення знаків винесена в основну панель інструментів і виглядає як значок "Пі". Для того щоб відключити цю функцію, необхідно заново повторити попередню дію.
Напевно ви в курсі, що перед тим, як переглянути який-небудь відеоролики та зображення за допомогою браузера, ці дані зберігаються в кеші. Відповідно, що цей контент можна витягти, але за умови запущеного браузера, т.к. деякі файли видаляються при виході з нього.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Opera.
Інструкція
1
Йтиметься про дані, які ви часто переглядаєте за таких популярних сайтів, як «Вконтакте», YouTube і т.д. В браузерах Mozilla Firefox і Google Chrome таку інформацію можна легко знайти і скопіювати, але в Opera все обстоит не так. Перш за все, вам необхідно дізнатися, де знаходиться папка з кешем переглянутих сторінок. Для цього запустіть браузер, якщо ви цього ще не зробили. Натисніть верхнє меню «Довідка» та виберіть пункт «Про програму».
2
На сторінці, будуть перераховані шляху до папок з кешем, настройками і т.д. Скопіюйте шлях в буфер обміну, виділивши його і натиснувши поєднання клавіш Ctrl + C. За замовчуванням шлях буде виглядати наступним чином C: Documents and Settings \ _імя_пользователя_Local SettingsApplication DataOperaOperacache ".
3
Перейдіть до робочого столу і запустіть «Мій комп'ютер», очистіть вміст адресного рядка. Вставте вміст буфера обміну, скориставшись поєднанням клавіш Ctrl + V. Натисніть Enter, щоб перейти до папки з кешем.
4
У розпочатому каталозі відкрийте папку Sesn і знайдіть файли з розширенням tmp. Т.к. файлів такого типу може виявитися досить багато, змініть вид відображення - натисніть правою кнопкою на вільному місці, виберіть команду «Вид», а потім «Таблиця». Подивіться на дати створення файлів, орієнтуючись на найостанніші, а також на їх розмір, виберіть потрібні і скопіюйте в будь-який каталог.
5
Якщо ви шукаєте відеоролик, дивіться файл найбільшого розміру. Для визначення файлу і його перевірки натисніть правою кнопкою миші, виберіть пункт "Відкрити за допомогою». Зі списку програм за замовчуванням виберіть будь відеоплеєр, наприклад, Media Player Classic і натисніть кнопку «ОК». Для файлів іншого типу необхідно використовувати відповідні програми.
6
Після знахідки потрібних файлів необхідно додати розширення, яке пишеться в кінці файлу за шаблоном «імя_файла.расшіреніе». Натисніть правою кнопкою миші на файлі і виберіть пункт "Перейменувати" або просто натисніть клавішу F2.