Як охороняти місце.

В даний час існує безліч систем, здатних забезпечити безпеку житла. Можна вибрати одну з них або поєднати кілька, що дозволить сподіватися на повне збереження майна.
Інструкція
1
Для охорони котеджу, дачі, квартири, укладіть договір з однією з організацій, що здійснюють негайне реагування при зломі дверей або вікна. Для підписання документа вам знадобиться паспорт і свідоцтво про право власності на нерухомість. Після оплати послуг до вас приїде співробітник охоронної компанії і встановить спеціальні датчики на вхідні двері та віконні прорізи. Щоб поставити житло на охорону, досить просто зателефонувати і назвати адресу та прізвище. Вам продиктують умовний код, який потрібно запам'ятати. Ні в якому разі не записуйте його на папірці, залишеної на видному місці. Злочинці можуть скористатися вашою помилкою, щоб зняти охорону. Коли повернетеся додому, наберіть той же номер і скажіть пароль. Сигналізація буде відключена.
2
Крім датчиків на вікнах і дверях встановіть аналізатор руху. Кріпляться прилади в кожному приміщенні квартири або котеджу. Також укладіть договір з підрядником і оплатіть роботи. Але цей спосіб не підходить, якщо в будинку є тварини - кішки або собаки. Детектор буде реагувати на них і посилати сигнал про небезпеку на пульт управління в охоронну компанію.
3
Зверніть увагу на вхідні двері. Краще встановити укріплену, з сучасними сейфовими замками. Якщо загубили ключі - негайно міняйте запори. Близько шістдесяти відсотків крадіжок здійснюється не за допомогою відмичок, а через неуважність господарів житла.
4
Проявляйте пильність. Якщо помітили сторонніх людей, які крутяться біля вашого будинку або квартири, зверніться в поліцію. Навіть просто проїхала повз машина правоохоронців здатна надовго відлякати злочинців.
5
Не відкривайте двері незнайомцям. Якщо вони представляються співробітниками державних структур, зателефонуйте за потрібне номерами і уточніть, чи не відправляли чи кого-небудь на поквартирний обхід. Тільки після цього впускайте людини в житлі.