Як пов'язати дитячу шапочку. дитячі шапочки зайчика.

Дитячих шапочок можна зв'язати багато. Але краще зробити так, щоб шапочка була не тільки тепла і красива, але і цікава для малюка. Цього року дуже популярні зайчики і коти. Чому б не скористатися цим і не зв'язати дитячу шапочку у вигляді, наприклад, зайчика з довгими вухами. Тим більше що в'яжеться ця шапочка просто і швидко, і доступна для виконання навіть починає в'язальниці.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - спиці.
Інструкція
1
Для початку в'язання приготуйте нитки білого і рожевого кольору, спиці, велику голку.
2
Зв'яжіть невеликої шнур рожевими нитками довжиною близько 12 см. Вушка шапки в'яжіть хусткової в'язкою два одночасно. Використовуйте пухнасту пряжу, починаючи з трьох петель і поступово додаючи з двох сторін петлі до сімнадцяти на спицях. Потім пров'яжіть 20 рядів прямо і знову додайте 11 петель з лівого боку. Пров'яжіть ще п'ять рядів прямо.
3
Для того щоб зв'язати дитячу шапочку, яка буде впору малюкові, додайте ще від 50 до 60 петель, в залежності від розміру голови дитини і товщини ниток, на велику спицю і скиньте з обох спиць петлі на неї. Має вийти в загальній складності від 106 до 116 петель.
4
Пров'яжіть 40 рядів хусткової в'язкою в обох напрямках.
5
Починайте робити убавленія. Спочатку зменшіть на 10 петель в одному ряду рівномірно. Потім через кожні чотири, а потім кожні два ряди поступово і рівномірно зменшуйте, поки не залишиться 10 петель. Наступний ряд в'яжіть по 2 разом лицьовими і решта п'ять петель стягніть.
6
Для вушок зайця наберіть п'ять петель пухнастою пряжі, додавайте з кожного боку по 7 петель. Вийде 19 петель. Потім в'яжіть рівно хусткової в'язкою і переходите на зменшення, поки не залишиться 3 петлі на спиці, які стягніть разом.
7
Точно так же зв'яжіть частина вушок з рожевої гладкою пряжі. Тільки спиці візьміть меншого розміру і в'яжіть панчішної в'язкою. Загальна кількість петель на спиці повинно бути не більше 13-14.
8
Зберіть обидві частини вушок зайця і зшийте разом, причому гладкою стороною всередині, тобто відступивши від краю пухнастою боку на 2 см, пришийте гладку їх частину.
9
Як бачите, нічого складного немає. І щоб зв'язати дитячу шапочку і порадувати оригінальною обновкою дитини, особливих зусиль не потрібно. На закінчення пришийте вушка зайця до шапочці, відступивши від верхівки в сторони на відстані близько 2 см.