Як перейменувати mdf.

Образ диска призначений для зберігання і перенесення інформації. Він являє собою точну копію оптичного диска і може мати розширення iso і mdf формату. Варто відзначити, що образ диска містить менше інформації, ніж безпосередньо сам диск, на якому також є службові дані різного типу. Такий технологією користуються, якщо хочуть записати файли встановлення гри або операційної системи на лазерний диск для подальшої установки на жорсткий диск.
Інструкція
1
Файли mdf і iso є найпопулярнішими в цій сфері. Однак, на думку багатьох фахівців, iso набагато краще mdf по безлічі причин, основною з яких є простота створення образу iso і записи його на оптичний діск.Еслі ви хочете перейменувати mdf файл в iso, то використовуйте для цього програми, призначені для роботи з образами , такими як Nero і Alcohol. Інструкцію по роботі з такими файлами можна знайти на будь-якому технічному форумі, який займається різними інтернет проблемами. У стислому вигляді вона виглядає так: виділіть mdf файли, знайдіть пункт меню або кнопочку «Конвертувати в iso» і натисніть її. Час перейменування залежить від розміру типу файлів mdf. В основному воно триває не більше півгодини. Одержаний в результаті iso або mdf образ можна буде використовувати на свій розсуд, як для запису на лазерний диск, так і для установки з його допомогою на жорсткий диск різного програмного забезпечення.
2
Подібна простота і практичність перейменування файлів, що мають розширення mdf, дозволяє користувачам інтернету обмінюватися між собою різними інформаційними даними, такими як ігри, фільми, операційні системи. Якщо ви самостійно не змогли перейменувати mdf в iso, то зверніться за допомогою до ваших друзів або знайомих, які більш просунуті в цій галузі. Вони допоможуть вам в найкоротші терміни розібратися з усіма нюансами і складнощами перейменування файлу mdf в файл iso.
3
Формати iso і mdf на даний момент є найпопулярнішими в російському сегменті інтернету. Кожен з них має свої переваги і недоліки, але, загалом, вони добре справляються зі своїм завданням, яка полягає в копіюванні всієї інформації, що знаходиться на оптичному диску. При бажанні, файл iso або mdf можна змонтувати на віртуальний диск або скопіювати назад на оптичний диск в залежності від того, як ви хочете використовувати інформацію, що знаходиться на цьому образі.
Сучасний Стамбул - найбільший турецький місто, відомий своїми культурними пам'ятками. Розташоване місто по обидві сторони від протоки Босфор, одразу на двох континентах. За багатовікову історію Стамбул, що називався раніше Константинополем, не раз ставав центром світових подій.

Розквіт Константинополя

Перші поселення, виявлені археологами на території Стамбула, відносяться до неолітичних часів. Минуло кілька тисячоліть, і вже в VII столітті до нашої ери тут з'явилися колоністи, яких залучило географічне положення цієї місцевості, зручне з точки зорі торгівлі. Так виникло місто Візантій, який протягом декількох століть вважався одним з найбагатших і процвітаючих міст світу. Один час місто перебувало під впливом перської держави, потім не раз переходив під владу грецьких міст-держав.
Військовий стан Візантія усталилося після договору з Римом, укладеного в середині другого століття до нової ери. Незабаром місто увійшло до складу земель, що належали Римській імперії.
Енергійний і діяльний імператор Костянтин, прозваний Великим, прийняв рішення перенести столицю імперії на схід. Вибір припав на Візантій. У місті розгорнулося масштабне будівництво. В травні 330 року Костянтин проголосив місто «Другим Римом». Прагнучи увіковічнити своє ім'я, Костянтин дав місту нову величну назву - Константинополь. Місто отримало потужні кріпосні стіни, державною релігією в Константинополі було оголошено хрістіанство.За дуже короткий часовий проміжок оновлений місто виріс і розширився в кілька разів. Вправні майстри, зібрані з усіх куточків Римської імперії, будували дороги, зводили храми і міські площі. Місто з півмільйонним населенням поступово перетворився в один з найвпливовіших культурних і політичних світових центрів того часу.

Перлина Туреччини

Після кончини Костянтина Римська імперія роздрібнилася на дві ворогуючі між собою частини. Константинополь став столицею її східній частині - Візантійської імперії. Західна область римської держави не могла витримати суперництва з східним сусідом і поступово занепала. «Новий Рим» тим часом продовжував зміцнюватися і процвітати в політичному і торговому відношенні.
Найяскравіший період Візантійської держави припадає на середину VI століття.
В наступні століття в політичного життя «Східного Риму» »відбулася безліч подій. В результаті османського завоювання до кінця XIV століття місто зрештою отримав назву Стамбул і став фактичним центром ісламу та Османської імперії. Місто було поступово забудований мечетями і новими палацовими комплексами. Назва «Стамбул» або «Істанбул» являє собою трохи перекручене словосполучення, що означає «повний ісламу», що мало підкреслити значення столиці для ісламської релігіі.После оголошення в 1923 році Туреччини республікою столиця країни була перенесена зі Стамбула в Анкару. Але це не завадило Стамбулу, колишньому Візантію і Константинополю, активно розширюватися, перетворюючись на сучасний мегаполіс, світовий торговельний і промисловий центр.