Як пов'язати мусульманський хустку.

Для мусульманської жінки хустку - це не тільки данина поваги традиціям предків, а й гарний аксесуар, який її прикрашає. І справа тут не тільки в разнообразнейшей колірній палітрі хусток, а й способах зав'язування. А навчитися зав'язувати їх красиво досить легко.
Інструкція
1
Під хустку рекомендується надягати шапочку, яка називається боні. Вона нагадує пов'язку на голову. З боні хустку не ковзатиме на голові. Крім того, шапочка повністю закриє волосся. Для скріплення хустки можна використовувати спеціальну голку або англійську шпильку.
2
Почати краще з самого простого способу зав'язування. Візьміть прямокутний хустку. Розташуйте вузьку сторону хустки по центру і відкиньте кінці назад. Тепер заведіть кінці один за одного і закріпіть шпилькою. Далі довгу сторону оберніть навколо шиї і знову закріпіть шпилькою. Оберніть залишилася тканину навколо голови і приколіть з іншого боку. Довга частина повинна вільно звисати над плечем.
3
Можна зав'язати хустку і по-іншому. Візьміть хустку і покладіть на тім'я голови так, щоб довга частина перебувала з правого боку, а коротка - з іншого. Тепер обов'язково скріпіть хустку під підборіддям маленької шпилькою. Важливо пам'ятати, що при цьому способі зав'язування коротка сторона хустки завжди повинна знаходитися ближче до підборіддя, а більш довга - поверх неї. Тепер довгою частиною оберніть навколо голови трохи нижче тімені. Майте на увазі, що, чим нижче хустку, тим більше він закриє шию і плечі. Далі знову скріпіть кінці під підборіддям або збоку. Щоб надійно зафіксувати хустку, необхідно протягнути шпильку під двома шарами тканини хустки. Можна заколоти булавки і справа і зліва.
4
Тепер спробуйте зав'язати трикутний хустку. Складіть хустку по діагоналі, щоб утворився трикутник і розташуйте його по центру голови. Вказівним і великим пальцем притримуйте обидві сторони хустки. Притисніть кінці хустки до вилиці і почніть потихеньку скручувати один кінець хустки вперед. Утримуючи тканина з одного боку, витягніть інший кінець з-під вуха. Далі, правою рукою обмотайте хустку навколо шиї, при цьому не забуваючи утримувати під підборіддям скручений кінець хустки. Що залишився кінець повинен вільно звисати.
Щорічно комітет ісламських вчених сповіщає про настання священного Рамадану - самого благословенного і важливого місяця для всіх мусульман. Саме в цей момент мільйони ісламських послідовників у всьому світі повинні відмовитися на цілий місяць від земних благ і повністю підкоритися служінню Аллаху.
Особливість прийнятого літочислення в ісламі - використання спеціального місячного календаря, а також візуального визначення дати початку Рамадана по появі півмісяця в молодика. Виходячи з цього і визначається щорічна пересувка свят. Дата настання священного Рамадану визначається комісією по положенню місяця, в епоху відродження це свято припадав на спекотні місяці. Одне з п'яти приписів ісламу - дотримання посту під час цього місяця. Піст полягає в утриманні від пиття, прийому їжі, виконання подружніх обов'язків і куріння в світлий час доби. Тобто слід відмовитися під час Рамадану від усього, що відволікає людину від благочестя. Всі заборони знімаються з настанням темряви, але все ж таки не рекомендується вдаватися до надмірностей. Час необхідно проводити в молитвах, читанні Корану та інших благочестивих справах, включаючи роздачу бідним милостині. Головне призначення свята - просунути всіх мусульман до благочестя, побожності і вчиненню добрих справ. Зарахується пост лише в тому випадку, якщо здійснюючи добрі справи, ви утримайтеся від поганих звичок і вчинків. З громадських справ, які не відносяться до служіння Всевишньому, заборонені всі розважальні програми, розв'язна поведінка, музика і навіть гучні розмови, тобто все те, що може відвернути мусульманина від роздумів про суть його існування. Дотримання посту в священний місяць Рамадан пробуджує серця мусульман і сприяє поминанню Всевишнього. Статевий потяг і голод під час дотримання поста нагадують про Аллаха, який і заборонив задоволення даних потреб. Дотримання посту вберігає очі, вуха, язик, ноги, руки та інші органи людини від гріхів. Піст - поклоніння Аллаху, щит, який вберігає кожного мусульманина від вогнів Ада. Дотримує пост, очікують дві радості: перша - радість зустрічі з Аллахом і друга - радість розговіння. За інші благі діяння людина винагороджується. Адже у Раю є врата, через які зможуть пройти лише ті, хто скоював благі вчинки і дотримувався посту. Пройшли через ворота Раю обіцяна можливість побачити самого Аллаха.