Як купити вантажне авто.

Щоб купити вантажне авто, зверніться за допомогою в інтернет. Спеціалізовані сайти надають послуги з купівлі-продажу як вживаних машин, так і абсолютно нових. Крім того, придбати транспортний засіб можна прямо у заводу-виробника, заощадивши при цьому деяку суму.
Інструкція
1
Пошукайте потрібне транспортний засіб в інтернеті. На сайтах паспорт транспортного засобу (ПТС) та свідоцтво про реєстрацію. Ці документи знадобляться вам для постановки вантажівки на облік. Крім того, якщо продавець не є власником, вимагайте нотаріально завірену довіреність на вчинення правочинів.
2
У Росії вантажівки виробляють на заводах ГАЗ і ГрАЗ. Перший розташований в Нижньому Новгороді, на проспекті Леніна, в будинку 88. Зв'яжіться зі службою продажів і технічного обслуговування за телефонами: +7 (831) 299-09-90, 8-800-700-0-747 та електронною поштою: klient @ gaz.ru. Подзвонити в ГрАЗ (Грабовський автомобільний завод) можна за номерами: +7 (84140) 232-64, +7 (84140) 230-16, +7 (84140) 232-95. Його адреса: Пензенська область, місто Грабово, п/о Грабово, ВАТ "ГрАЗ". Багатотоннажних техніка з конвеєра коштує набагато дешевше, ніж у перекупників. Але потрібних моделей може не бути в наявності. Щоб уточнити асортимент, обов'язково зв'яжіться з представниками заводу заздалегідь.
3
І вживані вантажівки і нові машини повинні мати комплект документів для продажу. Обов'язково перевіряйте їх наявність. Звіряйте реквізити продавця з оригіналами документів. Вимагайте довіреність на вчинення правочинів. При купівлі авто із заводу попросіть сертифікат відповідності та ліцензію на випуск. Все це допоможе вам придбати надійне транспортний засіб і уникнути проблем з постановкою його на облік в ГИБДД.