Як назвати магазин молодіжного одягу.

Візитною карткою магазину молодіжного одягу є його назва. Як кажуть, «як ви судно назвете, так воно і попливе». Проблема вибору підходящого назви може поставити в скрутне становище навіть людини з великою фантазією. Як з гідністю впоратися з даним завданням?
Інструкція
1
Назва магазину має відображати різні сторони торгової точки, в тому числі і ціновий фактор. Покупців магазину можна розділити на три категорії: а) намагаються придбати річ за мінімальною ціною, б) якщо річ хороша, то готові віддати за неї велику суму грошей; в) купують тільки дорогі речі. Більшість магазинів молодіжного одягу орієнтовані на покупців категорії «б». Виходячи з цього, назва повинна бути не пафосним, але при цьому непростим і грайливим. Наприклад, «Драйв» - модно, весело, грайливо.
2
Також назва магазину має відповідати віковим фактором. Молодь - люди віком від 18 до 30 років, тому магазину, що спеціалізується на продажу молодіжного одягу, необхідно догодити назвою саме цієї вікової категорії. Отже, варто відмовитися від назв, що додають солідність: «Дон», «Фрау» і т.д. Краще підбирати назву, яка відповідає молодіжному духу, часто вживане в середовищі молодих людей. Наприклад, Respect, Forever, Young і т.п.
3
Назва молодіжного магазину повинно відображати і соціальний фактор. Магазин, в якому можна придбати одяг для походу на вечірку, посиденьок в кафе або відвідування клубу, можна назвати «Диско» або «Вініл». Якщо асортимент магазину спрямований в більшості на молодих людей, що відносять себе до субкультур, то назва повинна це підкреслювати. Головна відмінність субкультур - нестандартність, це і є основний критерій для магазину. В цьому випадку підійдуть назви: Original, Special, Individual. Якщо магазин спрямований на окрему субкультуру, то використовуйте назви: Bro, Rasta, RockBand, Emotion.
4
Зручність вимови теж грає важливу роль. Підбираючи назву магазину, стежте, щоб при відмінюванні воно звучало милозвучно. Назва магазину повинне добре звучати при відповіді на питання: «Де ви купили цю річ?».
5
Якщо з підбором назви нічого не виходить, то на допомогу може прийти інтернет-генератор назв. Достатньо лише ввести у відповідні поля бажану кількість букв, мова, чергування голосних і приголосних і натиснути на кнопку «Згенерувати».