Як змінити кнопку пуск в Windows xp. Як змінити клавішу windows.

Рано чи пізно хочеться внести різноманітність у звичні повсякденні речі. При роботі кожен день за комп'ютером може виникнути бажання змінити зовнішній вигляд операційної системи. Це можна зробити, змінивши кнопку «Пуск» Windows XP.
Інструкція
1
Інформація про напис на кнопці «Пуск» знаходиться в файлі C: \ Windows \ explorer.exe. Для його редагування потрібно спеціальна програма - редактор ресурсів. Прикладами подібних програм можуть служити PE Module Explorer, Resource Hacker і т.п.
2
Скопіюйте файл explorer.exe і збережіть копію в тому ж каталозі. Перейменуйте його, наприклад, в explorer1.exe. Саме з цим файлом необхідно проводити процедуру редагування.
3
Запустіть обраний редактор ресурсів. Відкрийте в ньому редагований файл. Для цього в меню програми виберіть File -> Open. У діалоговому вікні знайдіть explorer.exe і відкрийте його подвійним клацанням.
4
Після відкриття файлу в лівому стовпчику програми виберіть гілку String Table - 37 - 1049. У правій частині екрана з'явиться поле з текстом для редагування. Знайдіть рядок 578 і змініть «Пуск» на бажаний текст. Потім натисніть кнопку Compile Script, розташовану вище текстового поля, для збереження результату.
5
Після цього виберіть гілку String Table - 38 - 1049. У рядку 595 замініть напис «Пуск» бажаним текстом. Знову натисніть на кнопку Compile Script для збереження результату.
6
Тепер необхідно зберегти редагований файл. Для цього в меню програми виберіть File -> Save. Зміни збережені - закрийте програму.
7
Запустіть редактор реєстру. Для цього виберіть "Пуск" -> "Виконати", у вікні, напишіть regedit і натисніть OK.
8
У розпочатому редакторі виберіть розділ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon. Клікніть два рази по строковому параметру Shell для його редагування. Замініть explorer.exe на explorer1.exe (або на інший, залежно від того, як ви називали файл у другому пункті) і натисніть OK.
9
Перезавантажте комп'ютер, щоб внесені зміни вступили в силу.
Здавалося б, в 7 версії операційної системи Windows користувачеві надано достатньо коштів для зміни оформлення інтерфейсу, але розробники софта пропонують додаткові інструменти для перетворення зовнішнього вигляду системи. Наприклад, ви можете легко змінити вигляд кнопки « Пуск » за допомогою невеликої програмки.
Інструкція
1
Програма називається Windows 7 Start Button Changer. Програма завантажується у вигляді архівного файлу, який потрібно розпакувати в будь-яку папку на комп'ютері, яка не буде ненавмисно видалена.
2
Після того, як файл буде завантажений і розпакований, потрібно відкрити кінцеву папку і запустити файл Windows 7 Start Button Changer.
3
У меню, слід натиснути кнопку Select & Change Start Button і, вказавши шлях до розпакованої папці, вибрати потрібний значок в бібліотеки програми. Значок « Пуск » прийме новий вид!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xxXQuC61GSI