Як прикрасити тістечко.

Кращий подарунок - це зроблений своїми руками. Але при цьому він повинен бути красивим і естетично привабливим. Тому якщо ви вирішили порадовіть близької людини кулінарним солодким презентом, вам доведеться прикрасити приготоване тістечко.
Вам знадобиться
  • - цукрова пудра;
  • - желатин;
  • - вершки;
  • - драже;
  • - мармелад;
  • - шоколад;
  • - фрукти.
Інструкція
1
Скористайтеся унікальним матеріалом для ліплення, повзоляющім створити справжні витвори мистецтва в межах кухні, мастикою. Купіть її в магазині або виготовте самостійно. Для цього вам знадобиться один з численних рецептів. Зокрема, для одного з варіантів мастики достатньо взяти півкілограма цукрової пудри і просіяти її в попередньо розтоплений і прогрітий желатин (10 грамів). Зверніть увагу, що пудри може знадобитися трохи більше або трохи менше - вам потрібно отримати достатньо пластичну масу, що не кришаться і не розпливчасту під руками. Використовуватися мастику краще відразу ж по приготуванні або на наступний день (зберігати її краще в холодильнику). Купити цей матеріал для прикраси тістечок можна і в магазині.
2
Всопользуйтесь більш легкими способами прикрасити тістечко. Купіть в магазині драже, ірисок, шоколаду, кондитерських присипок. Все це послужить дрібним будівельним матеріалом, за допомогою якого на тістечку ви викладете різні візерунки. Залежно від величини тістечка можна створити цілу картину або обмежитися ім'ям обдаровуваного. Стануть в нагоді і дрібно порізані фрукти.
3
Використовуйте традиційні способи прикраси тістечок - заглазіруйте їх шоколадом і зробіть трояндочки з крему. Це можна здійснити за допомогою спеціального кулінарного мішка з насадками або ж засобом, виготовленому в домашніх умовах: просто візьміть поліетиленовий пакет і виконайте в одному з його кутів дірку, через яку будете видавлювати крем. Якщо ви плануєте відразу подати тістечко на стіл, можна обмежитися простими збитими вершками.
4
Зверніться до незвичайних методам прикраси тістечок і скористайтеся неїстівними предметами. Це можуть бути мініатюрні фігурки, пов'язані з тематикою свята, дрібні гудзики, стрічки. Простежте, щоб вони були чистими і не пошкодили тістечку.
5
Поєднуйте різні способи прикраси тістечок. Наприклад, мастика служить не тільки для виготовлення фігурок: нею можна обтягнути тістечко (попередньо завдавши поверх нього спеціальний крем), створивши цілу галявину для прояву фантазії. Використовуйте одночасно мармелад, фрукти, драже, крем, але при цьому пам'ятайте, що в усьому необхідно знати міру: зайве прагнення до прикрашення може привести до плачевно-еклектичному результату.