Як створити другу мило.

Електронна пошта або в просторіччі «мило» (від англійського «мейл») - самий активно використовуваний сервіс інтернету. Простота використання і доступу, швидкість пересилки і отримання, можливість безкоштовно і надійно доставити повідомлення і файли. Процедура отримання нового поштового ящика («мила») стандартна. Обмеження на кількість створених електронних поштових скриньок немає.
Інструкція
1
Для того щоб завести нову електронну адресу, потрібно визначитися, на якому поштовому інтернет сервері зареєструватися. Ось деякі найбільш відомі з безкоштовних пошукових систем та інтернет-порталів: Yandex.ru, Gmail.com, Mail.ru, Mail.com, Rambler.ru, Email.com, Yahoo.com, Pochta.ru.Каждий поштовий сервер надає не тільки електронну пошту, а й додаткові сервіси. Для прикладу: на сервері Gmail - немає реклами і є можливість встановити програму на мобільний телефон. Mail.ru - соціальна мережа «Мій світ» і програма «Mail.ru Агент» для обміну швидкими повідомленнями. Програма встановлюється на комп'ютер і мобільний телефон. Yandex, крім пошти, пропонує потужний ресурс - «Narod» для зберігання файлів великих розмірів, а платіжна система «Яндекс.Деньги» дуже поширена для розрахунку електронним грошима. На Rambler і Mail.ru електронна пошта може бути зареєстрована в чотирьох різних доменах.
2
Наступний етап після вибору інтернет порталу - реєстрація поштової ящіка.Для початку необхідно зайти на сайт обраного поштового сервера і заповнити форму регістраціі.Одно з важливих полів заповнення - логін. Ця назва, ім'я, адреса електронної поштової скриньки. Логін є унікальним ідентифікатором при кожному вході на почту.Подойті до вибору логіна потрібно з особливою увагою. Він може містити букви латинського алфавіту, цифри, знак тире і підкреслення, а деякі сервіси дозволяють використовувати в логіні і точку. Це може бути слово або навіть фраза, власні ім'я та прізвище, ім'я відомої людини або персонажа фільму або книги. Важливо, щоб це був унікальний, нестандартний псевдонім, який ще не використовували інші користувачі. Якщо не виходить створити свій логін - можна вибрати із запропонованих системою варіантів.
3
Дуже важливе поле заповнення при реєстрації - пароль. Він може бути довжиною від 6 до 20 символів (у деяких сервісах - більше), з латинських букв, а також може містити цифри і деякі спеціальні символи. Для створення надійного пароля скористайтеся рекомендаціями статті http://www..ru/kak-760-kak-pridumat-parol.
4
Далі у формі заповнення пропонується вибрати секретне питання. Натиснувши мишкою на галочку в цьому полі, потрібно вибрати питання із запропонованого списку, який більше сподобався. В поле «Відповідь» ввести відповідь на це питання. Ця відповідь буде необхідний у тому випадку, якщо забутий пароль.
5
В кінці форми реєстрації обов'язкове поле «Заповнити цифри або букви з картинки». Це захист інтернет-сервісу від програм роботів, для запобігання автоматичних регістрацій.Ваше нове «мило» готове.
Зверніть увагу
Заповнивши реєстрацію, необхідно записати, зберегти логін, пароль, відповідь на секретне питання в недоступному місці. Зверніть увагу на розділ «Інші сервіси». Якщо навпроти написів «Встановити програму ...» або «Створити персональну сторінку на проекті ...» стоять галочки - цю послугу встановлять автоматично.
Корисна порада
Не вибирайте в якості пароля ім'я користувача, дату народження, номер телефону, прості комбінації букв і цифр, такі паролі легко вгадати зловмисникам.