Як викликати блювоту марганцівкою.

Нездужання, слабкість, біль у шлунку, нудота - ці симптоми отруєння знайомі багатьом. Потрапило в шлунок отруйна речовина всмоктується в кров і може призвести до серйозних порушень процесів життєдіяльності. Щоб запобігти проникненню токсинів в кровоносне русло, необхідно негайно викликати блювоту і промити шлунок хоча б так званим «ресторанним способом». Наприклад, за допомогою перманганат калію.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що іменується в побуті марганцівкою марганцевокислий калій являє собою порошок з дрібних темно-фіолетових кристалів і прекрасно розчиняється у воді, надаючи останній рожеву або фіолетове забарвлення. Будучи потужним окислювачем, він має виражену протимікробну активність. А здатність його взаємодіяти з тканинними білками з утворенням комплексних сполук обумовлює в'яжучі властивості слабких концентрацій перманганату калію. Більш концентровані розчини викликають роздратування і опік слизової оболонки шлунка.
2
Знайте, що блювота є захисним механізмом, спрямованим на усунення з організму отрути. Вона полегшує стан людини не тільки при харчових отруєннях, а й при кишкових інфекціях, і при гострих розладах травлення.
3
Візьміть кілька кристаликів марганцівки і розведіть в п'яти літрах теплої кип'яченої води. Розчин повинен вийти рожевого кольору і зберегти прозорість. Щоб уникнути потрапляння на внутрішні шари шлунка не розчинилися кристалів, краще для початку розчинити марганцівку в меншій за обсягом посудині, а потім перелити рідину у велику каструлю, залишивши осад і додавши необхідну кількість води. Або ж профільтрувати цей колодій через кілька шарів марлі. Неприємний смак і запах отриманої суміші прискорить мимовільне очищення шлунка.
4
Дайте постраждалому випити приготований склад, виходячи з віку пацієнта. Для промивання шлунка немовляти 6-9 місяців обсяг води повинен становити 600-800 мл, дитину старше року - з розрахунку літр рідини на рік життя. Дорослій людині дають близько 5-10 літрів. Процедуру проводите в кілька етапів. Якщо після пиття блювоти не настає, провокуйте її настання, натискаючи на корінь язика пальцем, обернутим чистою серветкою. Ефективним вважається промивання шлунка, коли після кожного пиття провокуючого розчину слід блювота.