Як малювати татуювання.

Набити постійну татуювання - вчинок відповідальний, адже людині доведеться ходити з нею все життя. Для тих, кому татуювання подобаються, але робити їх на постійній основі немає бажання, є інший варіант - зробити на шкірі тимчасовий малюнок.
Інструкція
1
Найпростіший варіант - намалювати малюнок за допомогою гриму. Для цих цілей підійде театральний грим, яким користуються актори, а також аквагрим, який можна купити у вільному продажу. Аквагрим хороший тим, що легко наноситься, не викликає алергію, тому що складається з натуральних барвників і легко змивається теплою водою з милом.
2
Наносити грим краще тонкої паличкою або пензликом, фон можна зробити за допомогою губки. Наносите малюнок на місцях, які не стикаються з вашим одягом, інакше малюнок просто зітреться. Таке татуювання наноситься на один день, а потім просто змивається в душі.
3
Якщо ви хочете, щоб малюнок тримався довше, то можна спробувати зробити татуювання хною. Для цього необхідно придбати спеціальну хну (вона продається в салонах краси і тату-майстерень), так як хна для фарбування волосся для цих цілей не підходить.
4
Для початку підготуємо трафарет. Для цього необхідно намалювати на прозорій плівці контур малюнка. Після цього додаємо його до шкіри, щоб вийшов відбиток.
5
Хну можна приготувати таким чином. Пол літра води потрібно закип'ятити, додати 2 чайних ложки меленої кави і 2 чайних ложки чорного чаю. Беремо 30-40 грам порошку хни, повільно висипаємо його в розчин до консистенції густої сметани. Для більш насиченого кольору малюнка можна додати трохи соку лайма.
6
Після того, як паста охолоне (близько трьох годин) можна приступати до нанесення малюнка за допомогою тонкої палички або зубочистки. Контур малюнка обводять двічі з інтервалом в одну годину. Перед тим, як наносити татуювання, необхідно зробити епіляцію цього місця, інакше малюнок буде розтікатися. Після того, як татуювання остаточно висохне, надлишки фарби можна прибрати тупим ножем.
7
Такі татуювання триматися на шкірі від п'яти днів до двох тижнів. Фахівці радять робити перерву при нанесенні таких малюнків на одне і те ж місце не менше двох місяців, так як шкіра повинна відпочивати.
8
Якщо ви не впевнені у своїх малювальних можливостях, то тимчасові татуювання можна зробити в тату-салоні або салоні краси.