Як надягати довгі шапки.

Мода щорічно пропонує різноманітні варіанти знайомої одягу в новому варіанті. Ось недавно в моду увійшли довгі шапки. Охочі бути в тренді і відповідати тенденціям, придбали собі такі головні убори, але встали перед питанням: як же їх правильно носити? На цей рахунок немає єдиного рецепту. Чим оригінальніше, тим краще. Але є декілька порад, як носити довгі шапки.
Інструкція
1
Дизайнери придумали шапки з довгими «вухами», вони схожі на такі моделі головних уборів, як вушанки. Якщо ваш зріст вам дозволяє, ви можете розпустити «вуха» вільно і носити їх з будь-якої зручної одягом, наприклад, з пальто або з курткою.
2
Можете також обернути довгі кінці такий вушанки навколо шиї. Вийде щось на зразок шарфа або шалі, це оригінально і кумедно, а також додатково утеплить вас в холодну пору року. Носіть таку шапку із спортивним одягом, а також з одягом у воєнізованому стилі.
3
Крім вушанок, в моді і довгі шапки, що нагадують собою носок (швидше за все, панчіх) або ковпак казкового персонажа. Такі кумедні головні убори зазвичай мають яскраві забарвлення. Вони прекрасно підходять школярам, студентам або дітям. Якщо ви готові трохи побешкетувати, то імідж веселого фріка - для вас.
4
Носіть довгу шапку з відповідним одягом, просто вільно спустивши свій ковпак назад або вперед. Підігніть його кілька разів, зібравши гармошкою на лобі. Також спробуйте надіти трохи набік, щоб довгий хвіст вашої шапки спускався на плече. Якщо ж ви дуже оригінальні, то можете надіти таку шапку з гламурним ляльковим нарядом - зарекомендуєте самої отвязной модницею.
5
Такий довгий ковпак можна носити й інакше. Якщо ваша довга шапка виготовлена з тонких ниток, зав'яжіть її вузлом.
6
Такі шапки часто прикрашені кистями або помпонами. Часто використовують кілька маленьких помпончікамі або пензликів, або ж один величезний помпон. Як не дивно, з такою прикрасою носити шапку зручніше, так як воно допомагають краще надати бажану форму головного убору. Головні убори з помпонами дуже добре виглядають на тендітних дівчат - вони схожі в них на деяких бешкетників. Якщо вам подобається такий образ, сміливо одягайте їх.
7
В комплект до довгих шапкам підходять також светри, рукавиці та різнокольорові уггі. Але не переборщіть - якщо ви не хочете, щоб вас приймали за лижницю, варто надіти до такого одягу коротку спідничку з яскравими колготками або ж смішне сукню.