Як визначити пристрій.

Коли ви підключаєте до комп'ютера який-небудь пристрій, операційна система починає його визначення. ОС, починаючи з Windows XP, мають функцію Plug and Play, яка автоматично розпізнає під'єднаний пристрій і встановлює до нього системні драйвера. Але бувають випадки, коли після його підключення з'являється повідомлення, що підключений пристрій невідомо чи взагалі ніяк не визначено. Тоді слід спробувати підключити його самостійно.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows (XP, Windows 7).
Інструкція
1
Якщо системне пристрій не був розпізнано, або після його підключення ніяких вікон з повідомленнями не з'являлося, слід запустити технологію Plug and Play самому. Клікніть по значку «Мій комп'ютер» правою кнопкою мишки і виберіть «Властивості». Якщо у вас операційна система Windows 7, в цьому ж вікні виберіть «Диспетчер пристроїв». Якщо Windows ХР, то спочатку виберіть вкладку «Обладнання», а потім - «Диспетчер пристроїв».
2
З'явиться вікно диспетчера пристроїв. В диспетчері пристроїв натисніть по самому верхньому рядку правою кнопкою мишки. Зі списку команд виберіть «Оновити конфігурацію устаткування». Операційна система просканує комп'ютер на наявність нового підключеного обладнання. Якщо обладнання буде визначено, з'явиться діалогове вікно, в якому буде назва моделі обладнання. Також розпочнеться установка системних драйверів. По її завершенню з'явиться вікно з повідомлення про те, що пристрій готовий до роботи.
3
Якщо ви підключили пристрій, а система розпізнала його як невідоме і видала повідомлення про те, що пристрій працює неправильно, ситуацію виправити можна таким способом. Він підійде тим, у кого встановлена операційна система Windows 7.
4
Натисніть «Пуск» і пройдіть на «Панель управління». В якості відображення панелі управління виберіть «По категоріям». Знайдіть розділ «Обладнання та звук» і виберіть у ньому «Перегляд пристроїв і принтерів». З'явиться вікно, в якому знайдіть розділ під назвою «Ні даних». Потім у цьому розділі натисніть правою кнопкою мишки по «Невідомий пристрій». Виберіть «Властивості», після - вкладку «Обладнання». У цій вкладці натисніть по параметру «Властивості». Далі перейдіть на вкладку «Драйвер» і клікніть по «Оновити». Виберіть «Автоматичний пошук». Windows автоматично знайде і встановить системний драйвер, після чого пристрій буде визначено.