Як поставити автомагнітолу.

Їхати на власному автомобілі з вітерцем і насолоджуватися прекрасною улюбленою музикою - чи не це мрія будь-якого автомобіліста? В даний час важко уявити собі новий автомобіль, не обладнаний хорошою аудіосистемою. А ось старі авто, на жаль, далеко не всі мають якісну акустику, так як вартість її досить висока, та й установка влетить в копієчку. То чи можна заощадити на установки автомагнітоли сьогодні?
Інструкція
1
Скинути мінусову клему акумулятора. Ця дія дуже важливо при установці автомагнітоли та провести його необхідно перед початком всіх работ.Внімательно розгляньте все проводки. Як правило, при харчуванні автомагнітоли беруть участь жовтий і червоний. Перший - настройка магнітоли, другий - відключення магнітоли і включення запалювання авто. Синій провід, присутній в магнітолі, здійснює живлення активних антен. При цьому живлення на антену йде автоматично відразу ж після включення автомагнітоли.
2
Подивіться, скільки динаміків має ваша аудіосістема.Протяніте необхідну кількість проводів для динаміків. Для цього краще всього вибрати дроти з перетином 2 мм. При цьому слід знати декілька простих правил. Акустику найкраще розташувати на рівні голови, а, отже, динаміки найкраще вивести ззаду. Якщо їх більше трьох, то так само закріпити динаміки можна і на дверцятах машини.
3
Візьміть спеціальні рамки для автомагнітоли, які йдуть в комплекті з любимо устройством.Прікрепіте зазначені рамки до панелі консолі авто. Для цього необхідно провести наступні действія.Сніміте рамку корпуса магнітоли.
4
Встановіть рамку в передбачене для автомагнітоли місце у вашому автомобіле.Вигніте металеві пелюстки на вставленої рамці таким чином, щоб ця рамка надійно і міцно трималася в гнізді.
5
Підключіть всі динаміки до устройству.Проізведіте з'єднання плюса і мінуса до акумулятора автомобіля. При цьому будьте дуже уважні, важливо ці дії зробити правильно, інакше може мати місце процес замикання, і автомагнітола швидко вийде з ладу. Пам'ятайте, підключення плюсового і мінусового проводу до магнітоли має відбуватися тільки після підключення до неї всіх динаміків.
6
Встановіть на відстані 45 см від плюсової клеми акумулятора машини спеціальний запобіжник. Саме він дозволить захистити автомагнітолу від перегрівання і поломки.
7
Вставте автомагнітолу в отвір для неї до невеликого клацання, що свідчить про те, що пристрій встановилося правільно.Готово, включайте музику і насолоджуйтесь прекрасним проведенням часу за кермом автомобіля.