Як встановити магнітолу в машині. Як підключити нову магнітолу до машини.

У деяких випадках звучання штатної автомагнітоли не влаштовує господаря японської машини. У цьому випадку потрібна заміна магнітоли на більш сучасну, з більш широкими звуковими можливостями.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - кусачки;
  • - ізолента;
  • - звуковий пробник.
Інструкція
1
Перед установкою уважно вивчіть схему підключення автомагнітоли.
2
Розберіть центральну консоль панелі приладів, а потім за допомогою викрутки відкрутіть кріпильні болти і витягніть штатну магнітолу. Обов'язково зніміть з неї кріплення - вони вам знадобляться для установки нової автомагнітоли. При розбиранні консолі постарайтеся знайти кріпильні болти, щоб випадково не зламати пластикову панель. Зазвичай їх небагато, тому в японських автомобілях пластикові деталі приладової панелі кріпляться в основному за допомогою пластикових засувок.
3
Якщо необхідно, зробіть або купіть заглушку. У більшості випадків розмір встановлюваної штатної магнітоли 2 DIN або 10х18см, а переважна більшість магнітол європейського типу випускаються розміром 1DIN або 5х18см. У цьому випадку вам знадобиться заглушка, щоб закрити отвір. Заглушку можна зробити самому, вирізавши з будь-якого металу товщиною 1мм відповідного розміру пластинку. Її можна забарвити чорною матовою фарбою і приклеїти до рамки центральній консолі так, щоб в час, що залишився вікно помістилася встановлювана магнітола. Можна піти іншим шляхом і купити пластикову заглушку типу полички. Вона кріпиться на штатні кріплення за допомогою саморізів.
4
Підключіть електричний роз'єм нової магнітоли до автомобільної проводці. Знайдіть постійний плюс, плюс від включення замка запалювання і від габаритів. Відзначте їх або намалюйте на папері кольорову схему призначення проводів. Знайти дроти з постійною напругою найпростіше за допомогою лампи від габаритів. Один електрод лампи підключіть на корпус машини, а іншим, торкаючись до жил досліджуваного дроти станом лампи (горить - не горить), знайдіть провід з напругою. Коли з'ясуйте призначення живильних проводів, підключіть їх до відповідних проводам роз'єму магнітоли. Потім знайдіть колоночного дроти. Найкраще шукати їх за допомогою омметра і звукового пробника. Чи не подавайте на них 12 Вольт щоб уникнути пошкодження динаміків. Обов'язково зробіть всі дроти однакової довжини - це підвищить якість установки і полегшить в майбутньому роботи з обслуговування магнітоли.
5
Змонтуйте штатні кріплення на новій автомагнітоли. Орієнтуйтеся по напрямних на корпусі магнітоли. У рідкісних випадках магнітолу треба трохи висунути вперед. Закріпіть на цих же кріпленнях заглушку-поличку, якщо ви вирішили нею скористатися.
6
Підключіть електричний роз'єм до магнітоли, підключіть так само антенний провід і USB кабель, якщо він поставляється в комплекті.
7
Вставте підключену магнітолу з кріпленнями на її посадочне місце і закріпіть за допомогою болтів, якими була закріплена штатна магнітола.
8
Увімкніть замок запалювання в положення АСС і перевірте магнітолу на працездатність.
9
Зберіть центральну консоль панелі приладів.