Як зшити мішок.

Уміння зшити мішечок придасться кожній господині. Приміром, крупу і трави зручніше зберігати в бавовняних мішках, зшитих із старого постільної білизни. А якщо проявити фантазію, то можна зшити подарункові мішечок, в який можна покласти подарунок.
Інструкція
1
Почнемо з мішечків, які можуть придасться в господарстві. Як правило їх шиють з натуральних тканин, зазвичай зі старого постільної білизни, лляних рушників і т.п. Для початку потрібно визначитися з розміром мішка. Потім берете тканину та Розтинаєте потрібний розмір, залишаючи припуск на шви. Прошиває мішечок з боків, а потім обробляєте горловину (простіше її двічі підігнути і прострочити). Внутрішні шви найкраще оверложіть або обмітати вручну.
2
До мішка можна зробити в'язочка. Зазвичай їх роблять з цієї ж тканини або тасьми. В'язочка потрібного розміру можна пришити до горловини, відступивши кілька сантиметрів від краю. Також можна зробити внутрішню в'язку. Для цього при обробці шва горловини, робимо його з запасом на в'язочка, потім проробляємо 2 отвори, обметують їх краї і за допомогою звичайної шпильки простягає в'язочка. Мішок для господарських потреб готовий.
3
Також можна виготовити оригінальний мішечок для подарунка. Для цього вибиваємо красиву, яскраву тканину, можна синтетичну. Прикидаємо розмір майбутнього мішечка і приступаємо до справи. Беремо шматок тканини, відміряємо ширину майбутнього мішка плюс припуск на шви. Викроюємо. Потім за допомогою циркуля або тарілки викроюємо денце. Зшиваємо його з "бочком". Обробляємо шви. Потім робимо в'язочка. Для цих цілей добре підійдуть різнокольорові атласні стрічки. Можна також прикрасити мішечок вишивкою, різними бусинками і, звичайно, саморобною листівкою. Така оригінальна упаковка обов'язково порадує людину, якій призначається подарунок, адже речі, зроблені своїми руками мають особливу цінність.
Мішок, як не дивно звучить, - досить практична і потрібна річ. У ньому можна перевозити картоплю, зберігати борошно, носити другу взуття і навіть упакувати в нього подарунок. А конструкція його настільки проста у виконанні, що проблем не викличе і у людей, зовсім не вміють шити.
Вам знадобиться
  • тканина прямокутної форми, тасьма, нитки і швейна машинка
Інструкція
1
Для того щоб зшити мішок, нам потрібно визначитися з розмірами заготовки. Висота мішка + ширина куліскі + підгин - це буде ширина тканини, ширина мішка помножена на 2 - це буде довжина нашої заготовки. За обчисленими параметрами, викроює прямокутну заготовку.
2
Тепер потрібно акуратно зшити бічний і нижній шов. Якщо вам не чим обмітати зрізи шва, раджу зшивати краю білизняним швом. Тобто скласти тканину виворотом усередину і прострочити близько до краю. Потім, вивернути навиворіт, розправити шов, обрізати куточок і прострочити по вивороту. Оброблений таким чином шов, буде прочней і не буде сипатися. Увага! Залишайте не зашитим проміжок шва на рівні куліскі, для того щоб продернуть через отвір тасьму.
3
Зігніть край тканини для куліскі, підігніть зріз і прострочіть.
Корисна порада
Якщо ви готуєте упаковку для подарунка, можна прикрасити мішок вишивкою, аплікацією, розшити паєтками або бісером.