Як завести Subaru в мороз.

Прогрев автомобіля необхідний для того, щоб двигун краще працював в холодну пору року. Для власників Subaru також актуальним стає питання про те, як скоротити час прогріву машини, не втративши при цьому ефективність.
Інструкція
1
Якщо у вас на автомобілі встановлений карбюратор, то під час прогріву витягніть ручку підсосу повітря на максимальну довжину і чекайте. В цей час автомобіль починає працювати на підвищених оборотах, що призводить до його якнайшвидшому прогріванню. Пам'ятайте, що без підсосу взимку карбюраторний двигун завести досить складно.
2
Для інжекторних двигунів подсоса не передбачено. Тому нічого не залишається, як завести мотор, трохи натискати на педаль газу і чекати, поки двигун не прогріється до потрібної температури. Однак в дуже сильний мороз високі обороти тримаються дуже погано.
3
Спорудіть для інжекторного двигуна подобу подсоса. Адже в момент пуску такий мотор працює за принципом карбюратора з ручкою подсоса. Для здійснення задуманого відкрийте капот і знайдіть трос газу. Збоку від нього по ходу руху розташована залізна распорка, перемичка.
4
Обережно виверніть її і прикріпіть до неї електромагніт, який розрахований на напругу близько 24 Вольт. Закріпіть каркас котушки на розпірці, та підключіть до електромагніту трос, а до іншого кінця - кріплення для троса газу, яке також дозволить міняти довжину троса, натягнутого котушкою. Це дасть можливість регулювати при прогріванні кількість оборотів.
5
Покрийте котушку шаром термоклея, щоб уберегти її від впливу на неї пилу, бруду, рідин. Приєднаєте розпірку на своє місце і встановіть в салон автомобіля кнопку, яка буде приводити в дію механізм. Пам'ятайте, що після повороту ключа в замку запалювання необхідно злегка надавити на педаль газу, щоб електромагніт спрацював.
6
Після цього натисніть кнопку і чекайте, котушка буде підтримувати постійну кількість оборотів самостійно. В цей час можна почистити автомобіль від снігу та льоду, не замислюючись про те, що обороти впадуть, і двигун буде прогріватися довгий час.