Як зробити букет квітів. Як зробити квіткові букети.

Гарний букет - чудовий подарунок до будь-якого свята. Для того, щоб самому навчитися красиво поєднувати розсипи квітів, необхідно знати декілька простих порад.
Інструкція
1
Перш ніж складати букет, необхідно переконатися в тому, що квіти свіжі. Якщо ви самі зрізаєте квіти для майбутнього букета, то найкраще робити це гострим ножем рано вранці.
2
Букети складаються з непарної кількості квітів. Визначтеся - якої форми ви хочете зробити букет. Вона може бути круглої, лінійної, геометрично неправильної - тут все залежить від вашого бажання і смаку. При складанні букета флористи рекомендують ставити в центр композиції великі та яскраві кольори, по краях - більш бліді і дрібні.
3
Також необхідно враховувати, кому адресований подарунок. Дівчатам добре підійдуть букети з невеликих троянд і ніжних лілій, жінкам прийнято дарувати троянди більш глибоких тонів, а також тюльпани, гербери. Для маленьких дітей особливо гарні яскраві букетики з квітів з дрібними суцвіттями.
4
Особливу увагу потрібно приділити чоловічому букету. Найкраще робити його лінійної форми з гладіолусів, калл, антуріума і троянд. Кольорове оформлення - строгі тони. Також слід уважно поставитися до упаковки - вона не повинна бути з прикрасами і мереживами. Також небажано застосування різних бантиків, сонечок і метеликів.
5
При складанні букета дуже важливо підібрати правильну колірну гамму. Універсальним є білий колір - він прекрасно поєднується зі палітрою. Красиво поєднуються синій з помаранчевим, червоний із зеленим, фіолетовий з жовтим. Можна зробити красиві переходи. Приміром від троянд насичено-бордового кольору перейти до рожевим, а потім до білих.
6
При складанні букета пам'ятайте, що деякі квіти воюють один з одним. Наприклад, гвоздики троянди і нарциси не можна ставити в компанії інших квітів - вони будуть їх отруювати. З цих квітів краще робити монобукети. Також войовничим характером відрізняються бузок і фіалки. А неженки-гвоздики не терплять сусідства ще й з яблуками і помідорами.
7
При складанні букета величезне значення має його оформлення. Додайте до квітів гілочки зелені, підберіть красиву упаковку, яка обов'язково повинна гармоніювати з букетом. Не забудьте і про прикраси у вигляді бантиків і різних метеликів.
8
Готовий букет слід зберігати в прохолодному місці, а в вазу слід додати цукор або таблетку аспірину. Також можна купити в квітковому магазині спеціальний засіб, який допоможе вашому букету довше залишатися яскравим і свіжим.
Зверніть увагу
Як намалювати букет квітів. Крок 1. Змішай в баночці по столовій ложці молочного порошку і води. Додай трохи червоного харчового барвника і гарненько перемішай. Крок 2. В окремих баночках так же приготуй рожеву і зелену пасту. Помаранчеву фарбу зроби, поєднавши половинні дози жовтого і рожевого барвників. Крок 3: як намалювати букет квітів.
Корисна порада
Малює стебла, ніжки, потім овалами визначаємо розмір квіток і з кількість. А вже після можна промальовувати пелюстки. Щоб вийшло не зовсім по-дитячому, важливо передати, показати площину. І вже після тоді малюємо листя і розмальовуємо наш букетик. Ви вибираєте букет квітів або квіти в горщику? Смішна карикатура. Як намалювати поетапно, олівцем? Як красиво зав'язати бант (перев'язати букетів квітів)?