Як організувати виробництво сухих будівельних сумішей.

Будівництво та ремонт житла сьогодні стрімко розвиваються. Саме тому ринок витратних матеріалів для цієї галузі постійно зростає. На даний момент найбільш якісні будматеріали завозяться з інших країн. Власне виробництво сухих будівельних сумішей може скласти гідну конкуренцію імпортним аналогам.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал;
  • - обладнання;
  • - сировина.
Інструкція
1
Проаналізуйте ринок і визначитеся з напрямом, в якому ви будете працювати. Ви можете вибрати один, найбільш затребуваний або рідкісний тип сумішей, або орієнтуватися відразу на кілька видів продукту. Як правило, відкривати маленький цех з невеликими обсягами буде нерентабельно. Орієнтуйтеся на багатофункціональне обладнання, яке дозволить вам випускати суміші в асортименті.
2
Знайдіть відповідне приміщення. Найкраще відкривати цех в передмісті. Великим плюсом буде наявність поблизу місця, звідки ви будете отримувати основу для сумішей, наприклад, пісок. Вирішіть питання з пожежною охороною, каналізацією, опаленням. Незважаючи на те, що виробництво не розташовується в центрі міста, доступ до нього не повинен бути утруднений.
3
Закупіть обладнання для виробництва сумішей. Оскільки це найбільш витратна частина вашого бізнесу, розгляньте схеми лізингу або купівлі обладнання, що був у використанні.
4
Розберіться з технологією виготовлення. Більшість обладнання при продажу супроводжується рецептурою для виробництва. Тим не менш, ви самі повинні мати чітке уявлення про всіх інгредієнтах, способах сушіння та змішування, органолептичних показниках компонентів і їх властивості. Якщо дозволяють фінанси, найміть технолога.
5
Знайдіть постачальників сировини для сухих будівельних сумішей. Зробіть акцент на продукцію, найбільш затребувану в сучасному будівництві - шпаклівки, грунтовки, суміші для штукатурки. Вибравши правильного постачальника, ви зможете зробити аналог дорогої імпортної суміші, використовуючи інші дешеві компоненти.
6
Замовте упаковку для фасування сумішей. Придумайте власну торгову марку і зареєструйте товарний знак. Так ви зможете просувати свою продукцію на ринку і поступово напрацьовувати постійну клієнтуру.
Зверніть увагу
Перед запуском продукції на ринок обов'язково протестуйте її. Невідповідність основним вимогам якості може поставити під загрозу все ваше виробництво.