Як прибрати смак жовчі в рибі. риба дає гіркоту.

Риба являє собою смачний і корисний продукт, однак, при її обробленні може пролитися жовч. Також куплена тушка риби, наприклад, минтая, може мати жовті патьоки на внутрішній стороні черевця. Як же в цих випадках позбутися гіркоти і зробити рибу смачною?
Інструкція
1
Перше правило, яке треба дотримуватися, щоб уникнути гіркоти - це правильно обробляти рибу перед приготуванням. При її обробленні ні в якому разі не перерізати їй печінку і жовчний міхур. Саме в цих випадках розливається жовч. Щоб їх не зачепити, візьміть простий кухарський ніж, акуратно зріжте рибі плавники і голову. Потім зніміть з риби шкіру і приступите до видалення нутрощів. Для цього, покладіть рибу на дошку на бік і легким рухом розріжте черевце. Намагайтеся різати рибу неглибоко. Ні в якому разі не розрізайте рибу навпіл - в такому випадку ви з великою ймовірністю зачепите її печінку.
2
Якщо жовч все-таки пролилася, то слід вимочити рибу в воді, а також обробити її сіллю. Після цього потрібно її промити холодною водой.Прі купівлю потрошенной риби іноді можна виявити на ній підозрілий наліт. Він може складатися з жовчі. Тоді на всякий випадок обприскати її лимонним соком, щоб позбутися гіркого смаку і запаху. Даний спосіб застосовується тільки при невеликій кількості жовчі, що просочила невеликі ділянки тканин ..
3
Надійно видалить жовч з риби звичайний столовий оцет. Найкраще для цього підійде яблучний оцет, яка не відіб'є ніжний смак риби, і, в той же час, прибере гіркоту. Перед його використанням відразу після чистки ретельно промийте рибу. Потім промажте яблучним оцтом черевце і прилеглі до нього місця. Після цього змийте оцет і витримайте рибу в мисці з холодною водою.
4
Якщо ви виявили смак і запах жовчі в уже приготовленою рибі, єдиний спосіб їх прибрати - це додати до страви селеру і петрушку. Найкращим чином для цього підходить свіжа зелень з городу, оскільки вона більш ароматна і соковита. Якщо знайти таку не вдається, застосовуйте звичайну покупну. Головне, щоб вона не була зів'ялої і пожовклим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f6NNVNgchSg