Як увійти на закритий сайт.

В сучасних компаніях стандартною практикою є моніторинг щоденної активності в інтернеті співробітника на робочому місці. Сайти, які не уявляють робочої необхідності, блокуються, і працівник не має можливості отримати до них доступ безпосередньо. Але є кілька простих способів, за допомогою яких ви зможете на робочому місці увійти на закритий сайт.
Інструкція
1
У разі якщо вам потрібно переглянути одну сторінку, найбільш зручним є використання кешу google. Дізнайтеся потрібний вам адресу і зайдіть на головну сторінку пошуковика www.google.com. Введіть адресу вашого ресурсу в рядок пошуку. В отриманих результатах знайдіть посилання, що веде на потрібний вам сайт. Поруч з нею буде знаходитися напис "Збережена копія". Натисніть на неї.
2
Ви також можете використовувати сервіси, що надають послуги з оптимізації трафіку. Суть їх роботи в тому, що весь трафік, що приходить на ваш запит, спочатку направляється на проксі-сервер, де він стискається, і тільки після цього відправляється на ваш комп'ютер. Існує широкий вибір подібних сервісів як в російській частині мережі, так і в зарубіжній. Використовуйте той з них, який має найбільш високу швидкість передачі даних.
3
Скористайтеся спеціалізованим сервісом анонімайзерів. На головній сторінці знайдіть рядок, в яку потрібно буде ввести Вас сайт. Для прискорення часу завантаження ви можете відключити використання скриптів, а також завантаження флеш і картинок. При використанні цього способу в логах проксі-сервера буде вказана лише адреса Анонімайзера, тому відстежити адреси, які ви насправді відвідували, буде неможливо.
4
Використовуйте браузер Opera mini. Він працює за тією ж схемою, що і сервіси по стисканню трафіку з другого кроку, але при цьому не вимагає відвідин якихось сторінок. Досить завантажити і встановити java-емулятор. Це є необхідною умовою використання браузера, так як спочатку він призначався для мобільних телефонів. Для максимізації швидкості завантаження інтернет-сторінок ви можете відключити завантаження картинок і флеш-додатків.