Як встановити перезаправні картриджі.

Зараз комп'ютери і периферійні пристрої настільки увійшли в коло речей повсякденного користування, що ми вже не можемо і уявити собі виконання багатьох завдань без їх участі. Безсумнівно, проблема витратних матеріалів в принтері є досить актуальною, оскільки часто робота пристрою вимагає термінового виконання. Якщо вам часто доводиться працювати з принтером, не зайвим буде дізнатися, як встановити перезаправні картриджі. Універсальної інструкції, на жаль, не існує, в будь-якому випадку вам доведеться керуватися ще й умовами особливостей саме вашої моделі.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - канцелярський ніж;
  • - шприц з голкою;
  • - паяльник.
Інструкція
1
За допомогою канцелярського ножа або іншого гострого плоского предмета видаліть чіп з оригінального картриджа. Акуратно зріжте дві наклейки, які утримують чіп, і зніміть його. Після встановіть на посадкове місце інший перезаправлять картридж і вже там виконуйте його перезаправку.
2
За допомогою паяльника або нагрітої викрутки закріпіть чіп на картриджі, запаявши пластмасові утримувачі.
3
Встановіть картридж на заправляється площадку, відкрийте заправний відсік і за допомогою шприца наповніть його чорнилом. При цьому краще використовувати шприц з голкою, оскільки без неї ви ризикуєте зіпсувати результат роботи зайвим тиском, створюючи вакуум. У міру наповнення нахиляйте картридж, даючи чорнилам рівномірно вбратися в губку. Ніколи не заповнюйте його повністю, обмежтеся 80-90%.
4
Перед установкою картриджів в принтер зніміть з них захисні наклейки, звільняючи отвори для проходження повітря.
5
Після того, як ви встановили перезаправлені картриджі, зробіть кілька пробних прогонів листа. Також рекомендується виконати прочищення голівки через драйвер принтера. Оскільки чіпи були переставлені з оригінальних картриджів, рівень чорнила знижуватиметься шляхом звичайного арифметичного розрахунку. Можливо, система видаватиме вам повідомлення про порожній чорнильниці, про погіршення якості друку - тут все залежить від моделі, просто натискайте кнопку «Так» у діалоговому вікні.
6
Не забудьте про те, що для підтримки стану друкуючої головки необхідно регулярно і своєчасно поповнювати вміст картриджів, оскільки вони мають властивість засихати. Установка перезаправних картриджів припускає під собою відключений лічильник витратного матеріалу, тому завчасно подбайте про цей бік проблеми.
Корисна порада
Настійно рекомендується вивчити технічний паспорт свого принтера та ознайомитися з умовами гарантійного обслуговування, можливо, дана процедура може позбавити вас гарантійних зобов'язань фірми-продавця. Для успішних результатів роботи переустановите чіпи з оригінальних картриджів на перезаправні.