Як увійти в блоги.

Блоги - популярна сьогодні форма інтернет-творчості, яка являє собою онлайн-щоденник або журнал одного або декількох користувачів. Основний вміст такого щоденника - це постійно додаються записи, які включають не тільки текст, а й аудіо і відео файли, фотографії. Записи зазвичай недовгі і припускають актуальність в часі. Крім цього, інтернет-щоденник відрізняється тим, що тут немає нічого таємного: усі бажаючі можуть прочитати записи, відповісти автору і обговорити їх з іншими читачами.
Інструкція
1
Щоб завести свій блог, для початку виберіть ресурс, на якому ви б хотіли мати щоденник. В інтернеті є безліч варіантів: livejournal.com, blogger.com, diary.ru, twitter.com та інше. Щоб визначитися з вибором, проаналізуйте відвідуваність кожного ресурсу, порадьтеся з друзями та знайомими, які вже ведуть свої блоги, визначитеся з тематикою щоденника і подумайте, на якому ресурсі ви знайдете свою аудиторію.
2
Якщо вас цікавлять знаменитості, то можете вибирати за цим критерієм. Наприклад, блог Дмитра Медведєва знаходиться на ресурсі під назвою Твіттер, а блог Олени Водонаєвої, популярної світської левиці, розташований за адресою blogs.mail.ru/mail/kokosss82.
3
Після того, як ви вибрали платформу для свого блогу, переходьте до процедури реєстрації. Для цього зайдіть в однойменний розділ і, слідуючи вказівкам, введіть всю необхідну інформацію. Заздалегідь придумайте собі логін і пароль, а також назва для майбутнього блогу. Також введіть адресу вашої електронної скриньки, за допомогою якого ви пройдете активацію створеного аккаунта.
4
Після завершення реєстрації приступайте до оформлення блогу. Для цього зайдіть в меню «Налаштування» і знайдіть там вкладку «Дизайн щоденника» або «Оформлення». Тут виберіть фон щоденника, шрифт і стиль оформлення. Якщо ви не готові експериментувати, скористайтеся одним із стандартних шаблонів дизайну.
5
Виберіть собі кілька юзерпік (аватарок), які будуть відповідати вашому інтернет-іміджу і тематиці блогу. Постарайтеся, щоб всі фото були оформлені в єдиному стилі. Зазвичай ресурси надають також стандартні набори аватарок під різні тематики. Складіть свою стрічку вибраного. Додайте в стрічку відомі вам блоги друзів або знаменитих людей. Можете також знайти спільноти, які відповідають вашим інтересам, і вступити в них. Так ви почнете вже свою блоггерскую діяльність і підвищите популярність щоденника. Сміливо входите в блог і залишайте записи.