Як облаштувати 6 соток.

Благоустрій та озеленення присадибної ділянки вимагає величезної майстерності та креативного підходу. Але власникові малого саду не варто засмучуватися: невелика площа фазенди не позбавляє власника можливості створити гармонійний привабливий оазис.
Інструкція
1
Почніть з благоустрою доріжок, використовуючи гравій або бетон і ручний бетоноукладчик. У будь-якому випадку ви отримаєте акуратні і в теж час надійні стежки. Як кажуть, дешево і сердито. Причому якщо ви зупинили вибір на гравії, то віддайте свою перевагу кутастому матеріалу, він не буде ковзати під ногами.
2
Пам'ятайте, що на обмеженій території малого саду дерев і великих чагарників повинно бути небагато. Краще зберегти одне велике тінисте дерево, що має оригінальну крону з ефектним цвітінням і гарним листям. З плодових дерев краще всього використовувати карликові і напівкарликові сорту.
3
Щоб візуально розширити межі садової ділянки, на передньому плані посадите квіти світлих кольорів (жовтих, білих, рожевих), а на задньому згрупуйте розсаду холодних і темних відтінків, як правило, складається з хвойних рослин. Проектування малих територій передбачає ряд дизайнерських прийомів. Наприклад, додати об'єм ландшафту дозволяють підняті клумби і тераси, а також розміщення крупнолистних рослин на передньому плані, а мелколістних - на задньому.
4
Вивчіть типові помилки багатьох дачників і враховуйте їх досвід при плануванні вашого саду. По-перше, намагайтеся не будувати будинок і гараж в стороні, протилежній від в'їзду. Буде краще влаштувати стоянку для автомобіля за межами дільниці. У цьому випадку звільниться місце для барбекю, мангала та інших споруд зони відпочинку. У цьому випадку під'їзна дорога займає багато місця і краде дорогоцінні дюйми землі. По-друге, уникайте розрізнених будов. Зіставте будинок з майстернею або гаражем, а лазню з дровенніком. По-третє, не розміщуйте високі споруди і дерева на південній стороні. Тінь від них завадить произрастанию городніх культур і комфортному існуванню квітника.