Як залити сніжну гірку.

Катання з гірки - відмінне зимова розвага, в якому може взяти участь вся сім'я. Щоб гірка була досить слизькою, гладкою, а головне, простояла всю зиму, її необхідно правильно залити.
Вам знадобиться
  • - лійка;
  • - лопата;
  • - шпатель;
  • - відро;
  • - гумові рукавички;
  • - дерев'яна дошка.
Інструкція
1
Гірка не повинна бути дуже крутий, ідеальне співвідношення висоти гірки до довжини - один до чотирьох. Крім цього, необхідно обладнати викочування, він повинен бути в півтора рази довше самої гірки. Його теж потрібно залити, щоб катання було легким і плавним.
2
Перед тим як заливати гірку , потрібно дати їй настоятися 2-3 дні, щоб каркас її повністю зміцнів і спресувався. Приступати до заливання рекомендується в мороз від -20 градусів, інакше гірка може «поплисти. Ідеальний час для заливки - 7:00 вечора, на вулиці навряд чи потеплішає, і гірка зможе швидко застигнути.
3
Одягніть теплі рукавиці, а поверх них щільні гумові рукавички. Налийте в звичайну садову лійку холодної води і акуратно поливайте гірку по всьому периметру ската, а також місце викочування. Однією лійкою не обійдеться, тому що необхідно, щоб спресований сніг повністю просочився водою.
4
Після поливання з лійки на горі та викочуванні утворюються маленькі дірочки. Їх необхідно закрити, поки вони не застигли, в іншому випадку при катанні про щербини можна буде порвати одяг або подряпатися.
5
Покладіть у відро сніг і додайте трохи води, щоб по консистенції вийшло щось схоже на кашку. Візьміть шпатель або совкову лопату і розподіліть масу з води і снігу тонким рівним шаром по всьому периметру ската гірки і викотив. Для безпеки з мокрого снігу побудуйте бордюри вздовж схилу висотою 30-40 сантиметрів. На кілька годин залиште гірку, щоб вона застигла.
6
Коли гірка застигне, обмажте її ще раз. Потім рівною дошкою пройдіться по скату гірки - це зробить її гладкою і слизькою. Після цього необхідно ще раз полити всю гірку з лійки і залишити на ніч. На ранок гірка буде готова до катання!
Корисна порада
Щоб гірка прослужила всю зиму, заливайте її не менше одного разу на тиждень. При заливці використовуйте тільки холодну воду, так як від теплої лід і сніг будуть танути.