Як ловити карася.

Карась - популярна риба практично на всій території Росії. Відрізняється повільністю, теплолюбні, а також невибагливим ставленням до якості води.
Інструкція
1
В наших водоймах водяться, в основному, золоті та срібні карасі. Золоті зустрічаються у водоймах з мулистим дном, воліють ділянки, зарослі водними рослинами. Їх також можна зустріти в ставках і кар'єрах. Срібний карась має більш широке поширення, його вага, як правило, не перевищує кілограма (золотий же може досягати ваги до 3 кілограмів).
2
Для лову карася потрібна хороша прикормка. Можна використовувати готові суміші, які продають в рибальських магазинах. Досвідчені рибалки радять додавати до підгодовування ароматизатори типу ванілі або карамелі. Самостійно підгодовування можна приготувати з хліба, запареного зерна, картоплі і каші. Підгодовувати необхідно за добу до передбачуваної риболовлі і безпосередньо перед нею.
3
Карася прийнято ловити як на тварини, так і на рослинні насадки. В цьому плані карась - дуже вибаглива риба. Хорошим варіантом буде використання личинок бабки, невеликих п'явок, мотиля і опариша. Можна спробувати зробити комбіновані насадки - наприклад, насадити кілька опаришів і декількох личинок мотиля, або дощового черв'яка "наколоти" разом з опаришем. Можна також спробувати ловити на великих кімнатних мух і невеликих коників. Також підійдуть борошняні черв'яки і личинки ручейників. З рослинних приманок найчастіше використовують хлібні кругляки, кашу або медові пряники (їх запах дуже привабливий для карасів).
4
Для лову карася добре підходять поплавочние вудки з глухим оснащенням. Лісочку краще брати 0,12 мм, поводок 0,1-0,8 мм, гачки №8-10. Карасі дуже повільні, тому для їх лову краще застосовувати одноточкові поплавки і потопаючі волосіні. Снасті потрібно розташує таким чином, щоб гачок з приманкою лежали на дні. Досвідчені рибалки радять використовувати тонкі снасті на амортизуються вудилище, а також подсачек з рукояткою.