Як купити позашляховик.

Перш ніж вибрати позашляховик, дайте відповідь на питання: «А що я чекаю від такого автомобіля?» І від того, яким буде ваш відповідь, слід відштовхуватися при виборі таких машин. Основою вибору повинні стати технічні характеристики позашляховиків.
Інструкція
1
Якщо ви хочете вибрати справжній позашляховик, потрібно звернути увагу на технічні особливості таких автомобілів. Почніть вибір з кузова - рамний або з несучим кузовом. Рамне будова більш міцне, але такі автомобілі більш жорсткі і менш комфортні.
2
Важливу роль при підкоренні бездоріжжя має підвіска. Вона буває залежна і незалежна. Незалежна підвіска краще забезпечує зчеплення з дорогою. Але вона більш примхлива і часто схильна дрібному ремонту, який аж ніяк не дешевий.
3
Один з важливих критеріїв вибору позашляховиків - тип двигуна. Джипи мають великий об'єм двигуна, а значить, і велика витрата палива. Для найменшого витрати краще вибрати дизельний автомобіль. Але врахуйте, що взимку така машина буде довше грітися, для економії часу краще встановити передпусковий підігрівач Webasto, а це коштує чималих грошей. Та й ТО на дизельних автомобілях проходити доводиться частіше - дизельне паливо в Росії не найкращої якості.
4
Найголовнішим плюсом позашляховиків є повний привод. Саме завдяки всім провідним колесам джипи і долають труднощі дороги або її відсутність взагалі. Є позашляховики з постійним повним приводом або з підключається. Останній більш економічний у плані витрати палива. Підключається повний привід може мати блокування диференціалів, підключення осей і знижену передачу при високих оборотах двигуна.
5
Якщо ви плануєте використовувати джип за прямим призначенням - їздити по бездоріжжю, то краще зупинити свій вибір на механічній коробці передач. З МКПП автомобіль можна буксирувати, витягувати, якщо він застрягне, «враскачку», буксирувати на тросі інший автомобіль без побоювання перегріти зчеплення.