Як відремонтувати брюки.

Не поспішайте викидати брюки, які будь-яким чином постраждали або від неакуратної шкарпетки, або в них зламалася блискавка. Трохи терпіння і вільного часу, і ваша улюблена річ знову стане як нова, і її можна буде носити.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - ножиці;
  • - швейна машинка;
  • - блискавка;
  • - распариватель;
  • - праска;
  • - тканина, схожа на брючну.
Інструкція
1
Для початку визначте, як саме постраждала річ, і що може знадобитися для ремонту. Підберіть необхідні інструменти, відрізки тканини і приступайте до роботи.
2
Якщо у ваших брюках зламалася блискавка, потрібно зробити наступне. Акуратно випорю блискавку з ширінки. Робіть це дуже акуратно, намагаючись не пошкодити тканину. Для цього можна скористатися спеціальним інструментом - распаривателем.
3
Потім видаліть всі нитки і пропрасуйте брюки в тому місці, звідки була видалена блискавка. Це робиться для того, щоб мінімізувати отвори від старої блискавки. Якщо відпарювання праскою не допомагає, виперіть штани вручну.
4
Після цього приметайте нову блискавку і приміряйте штани. Якщо блискавка підходить і застібається, пристрочите блискавку на машинці, потім видаліть намітку. Штани готові.
5
Якщо брюки джинсові, і низ брюк пошарпався, то можна вирішити цю проблему кількома способами. Самий кардинальний спосіб - зробити з довгих штанів капрі. Для цього потрібно акуратно скласти штани і рівно обрізати краю. Потім підігнути і обробити на машинці.
6
Наступний спосіб відремонтувати краю брюк - це надставіть їх схожою тканиною. Для цього відріжте краю, а потім пришийте заздалегідь викроєний шматок тканини, схожої на брючну. Щоб не було видно шва, зробіть брюки з відворотом.
7
Якщо внизу пошарпався штани з джинсової тканини, то для стильних і безстрашних можна обробити ці краї за допомогою залізних блискавок. Відріжте нитки з країв джинсів і пришити до внутрішньої частини штанин відрізані залізні блискавки таким чином, щоб зубчики виглядали з-під штанів. Це виглядає дуже стильно. Але не надягайте взуття з м'якої шкіри, металеві зубчики подряпають її.
Корисна порада
Якщо вам здається, що штани вже не полагодити - не викидайте їх, вони можуть стати в нагоді для ремонту іншої речі.