Як переробити струменевий принтер.

Останнім часом широкого поширення набула СНПЧ - система безперервної подачі чорнила. В цьому випадку до друкуючих голівках фарба подається з містких баночок, а не з картриджів. Переробити свій звичайний струменевий принтер, встановивши СНПЧ, може кожен, головне дотримуватися всіх порад і вказівок.
Вам знадобиться
  • - ножиці;
  • - скотч;
  • - плоска викрутка;
  • - клей «супер-момент»;
  • - газетки;
  • - гумові рукавички;
  • - шприци;
  • - пляшечки з фарбою;
  • - еластичні прозорі трубочки (діаметр 3 мм )
Інструкція
1
Помийте трубочки з милом під теплою водою всередині і зовні. Після цього їх необхідно залишити на невеликий час на батареї, щоб вони висохли, а зсередини повністю випарувався конденсат.
2
Промийте картриджі. Не важливо, засохли чорнило, або картридж новий, все одно потрібно прогнати через нього воду. Для цього надіньте рукавички і заливайте в нього воду, використовуючи шприц. Якщо стоїть фірмовий картридж, то додатково відкрийте клапан, розташований в соплі. Промивайте до тих пір, поки що випливає рідина не стане втрачати свій колір.
3
Покладіть газети на стіл, щоб не забруднити його і розберіть картриджі. Ретельно прочистіть їх усередині, вийнявши і промивши поролонові прокладки. Розбирання - це зняття верхньої кришки, а не розбирання до гвинтика. Знімати її потрібно дуже акуратно, щоб кріплення залишилися цілі. Після промивання і розбирання висушіть всі частини картриджа.
4
встромляти трубочки в заправні отвори картриджа, які розташовані приблизно посередині верхньої кришки. Якщо трубочка завелика і не проходить, то візьміть хрестоподібну викрутку і акуратно проколупнути отвір товстіший. Зупинитися потрібно тоді, коли трубка насилу, але почне пролазити в отвір. Робіть це для кожного кольору.
5
Вставте трубки приблизно на 4-6 мм і приклейте їх до корпусу, домагаючись максимальної герметичності.
6
Зберіть картридж. Для цього вставте поролон на свої місця і приклейте кришку з трубочками. Якщо картридж кольоровий, то проклейте його так, щоб максимально загерметизувати кожен окремий відсік для чорнила.
7
Підійдіть до принтера і зніміть з каретки притискне кріплення і встановіть картридж на своє місце, закріпивши його хомутиком.
8
Подайте чорнило в картридж і заповніть шланг. Для цього використовуйте шприц. Наберіть в нього чорнило і залийте в трубку, попередньо підійміть її вище принтера. Закрийте отвір в трубочці, як тільки чорнило потраплять в картридж.
9
Опустіть кінці трубочок у відповідні банки фарби. Попередньо зробіть ще один отвір в кожній банці - для повітря.
Зверніть увагу
Через отвір для повітря може потрапляти пил в банки з фарбами. Щоб цього уникнути, використовуйте голку зі шприца. Проткніть нею пробку наскрізь, а зверху впіхніте трохи поролону, або маленький шматок серветки.