Як ввести посаду до штатного розпису. наказ про внесення посади до штатного розпису.

Трудовим Кодексом РФ передбачена і регламентується можливість внесення змін до штатного розпису. Якщо вони носять глобальний характер, то зручніше розробити новий штатний розклад. У тому випадку, якщо справа стосується одиничних коригувань, наприклад, необхідність введення нової посади, то керівник організації або інша уповноважена особа має право зробити це на підставі наказу.
Інструкція
1
Визначте, яким способом будуть внесені зміни до штатного розпису: наказом про введення нової посади або затвердженням нового штатного розпису. Це рішення повинно бути погоджено з керівництвом організації.
2
Згідно зі статтею ТК РФ, найменування вводиться посади повинне строго відповідати чинним на території держави кваліфікаційним довідникам, що затверджуються в установленому законодавством порядку. Найменування професії пропишіть у відповідності з тим списком, який перерахований в єдиному тарифно-кваліфікаційному довіднику, затвердженому постановою №787 Уряду РФ від 31.10.2002.
3
Уніфікованої форми наказу про внесення змін до штатного розпису не існує, тому начальник відділу кадрів або керівник підприємства має право розробити її самостійно. Оформлення його повинно відповідати вимогам, які встановлені в ГОСТ Р 6.30-2003, що пред'являються до ділової документації.
4
При складанні наказу обов'язково вкажіть в його назві, що зміни до штатного розпису вносяться у зв'язку з введенням нової посади. У шапці документа напишіть повне найменування вашого підприємства, номер і дату наказу. Не забудьте в останньому абзаці основного тексту цього документа вказати посадову особу, на яку покладається контроль над виконанням даного наказу.
5
Поставте на наказ підпис керівника організації або посадової особи, уповноваженої на це. Согласующие підпису можуть поставити головний бухгалтер та начальник відділу кадрів.
Корисна порада
При внесенні змін до штатного розпису, пов'язаних з введенням нової посади, роботодавець має право не знайомити з даним документом працівників і не погоджувати ці зміни з їх представницьким органом або профспілковим об'едіненіем.Учтіте, що дата введення нової посади може бути пізніше, ніж дата опублікування наказу.