Як дізнатися потужність процесора. Як визначити мощност ь процесора.

Сучасний комп'ютер являє собою високотехнологічне електронний пристрій, основним призначенням якого є зберігання, переробка та передача інформаційних даних різного типу. Основними елементами комп'ютера, які забезпечують його коректну роботу, є мікропроцесор, оперативна пам'ять, жорсткий диск, відеокарта і багато що інше. Процесор по праву вважається головним інтелектуальним центром. Основною його функцією є управління всіма складовими частинами комп'ютера. Потужність процесора залежить від кількості транзисторів, з яких він складається. Чим їх більше, тим більше потужність.
Інструкція
1
Щоб дізнатися потужність мікропроцесора свого комп'ютера, клікніть по ярлику "Мій комп'ютер" правою клавішею миші, в меню, натисніть «Властивості». І ви побачите всі характеристики вашої системи аж тактової частоти процесора і його потужності.
2
Також на даний момент існує безліч спеціальних програм, які дозволяють дізнатися всі найважливіші характеристики вашої системи і персонального комп'ютера. Однією з найбільш популярних програм є CPU-Z. Скачайте її з офіційного сайту, далі встановіть на жорсткий диск, запустіть і натисніть «Перевірити систему». На екрані з'явитися вся інформація про ваш комп'ютер.
3
Якщо вас мучить питання, як збільшити потужність процесора, зверніться до досвідчених програмістам або компьютерщикам. Вони знають, як вирішити подібну проблему, і допоможуть вам в найкоротші терміни. Якщо ви хочете самостійно провести збільшення потужності процесора, при завантаженні системи натисніть певну клавішу (це може бути Del, F8, Ins на клавіатурі - залежить від версії) і ви потрапите в BIOS, який являє собою своєрідний центр управління всіма параметрами і характеристиками вашої системи і заліза. Після заходу в BIOS скиньте всі установки за замовчуванням, вибравши в головному меню напис Load default Settings. Також відключіть всі непотрібні порти і контролери типу pread Spectrum, Vanderpool Technology, intel speedstep і C1E support. Змінивши деякі з них, можна збільшити потужність процесора на 15 - 20%. Змініть наступні параметри Base CLK (частота FSB шини) = 300 Мгц і зменшіть на пару одиниць cpu freguency. Потім встановіть наступні параметри таким чином: таймінг пам'яті 5-5-5-15-5, тактова частота пам'яті 533 МГц. Після перезавантаження системи ви наочно переконаєтеся, наскільки ваш процесор став працювати швидше.