Як завантажити фото на стіну.

Соціальні мережі - відмінний спосіб спілкування з рідними, друзями, знайомими, однокласниками і одногрупниками, особливо якщо ви живете в різних містах або різних країнах. Через соціальні мережі можна обмінюватися новинами, розповідати, як ваші справи, і демонструвати фотографії.
Інструкція
1
Зайдіть на свою (або іншого користувача) сторінку Вконтакте і клікніть мишкою в поле для створення нових записів на стіні (поле з текстом «Що у вас нового?»). Воно збільшиться в розмірі, і з правого його краю ви побачите іконку, що нагадує формою фотоапарат.
2
Клацніть на цю іконку. Відкриється віконце браузера, що відображає папки на вашому комп'ютері. Виберіть потрібну вам папку (наприклад, С://Мої документи://Мої малюнки), з цієї папки виберіть потрібну картинку, клікніть на неї мишею і натисніть "Відкрити".
3
Ви побачите чернетку Вашого повідомлення: мініатюру картинки, під якою знаходиться кнопочка «Відправити». Клікніть на неї мишею - і ваша картинка відобразиться на стіні.
4
Крім того, ви також можете вибрати фотографію з уже завантажених у ваші фотоальбоми. Знову клікніть в поле з текстом «Що у вас нового?» - Одразу після цього під полем з'явиться посилання «Прикріпити». Натисніть на неї - і розгорнеться список, що пропонує вам вибрати з того, що ви хочете прикріпити (графіті, фотографію, відеозапис, аудіозапис, документ, опитування). Клікніть на пункт «Фотографію» - в окремому спливаючому вікні з'являться мініатюри всіх фотографій, які завантажені в ваші альбоми. Виберіть потрібну, натиснувши на неї один раз. Після чого клткніте «Прикріпити».
5
У соціальній мережі Одноклассники.ру немає як такої стіни, але ваші нові завантажені фотографії будуть відображатися в стрічці друзів. На головній сторінці сайту під вашим ім'ям і прізвищем ви побачите поле для введення тексту (статусу). Під ним розташовані посилання «Статус», «Фотографії», «Посилання» і кнопка «Поділитися з друзями».
6
Клацніть на посилання «Фотографії», і відкриється віконце браузера, що відображає папки на вашому комп'ютері. Виберіть потрібну фотографію, натисніть «Відкрити», і мініатюра фотографії відобразиться на сторінці. Натисніть «Поділитися з друзями». Після цього фотографія завантажиться, і ви побачите напис «Друзі побачать інформацію в Стрічці. Перейти до фотоальбому «Різне».
7
Фотографія завантажена в ваш альбом «Різне» (альбом за замовчуванням).
Стіна на сайті «Вконтакте» - один з найактивніших елементів соціальної мережі. На неї можна викласти музику, фото або відео. Як уникнути труднощів із додаванням картинок або фотографій на стіну одного?
Інструкція
1
Справа в тому, що сервісом сайту передбачена спеціальна опція для завантаження фото на стіну. Також для вирішення подібних завдань використовують і сторонні програми, які полегшують процедуру додавання об'єктів. Щоб викласти фото на стіні в «Вконтакте», для початку потрібно мати його на комп'ютері. З інтернету завантажити зображення можна тільки в якості посилання, але в такому випадку зображення не буде відображатися.
2
Отже, клацніть лівою клавішею миші в поле стіни, яке призначене для введення повідомлень.
3
Внизу з'являться дві кнопки: «Прикріпити» і «Відправити». Вам потрібна перша. Натисніть на неї і в меню виберіть вкладку «Фотографію».
4
Перед вами з'явилося вікно з кнопкою «Обзор» і написом «Завантажити нову фотографію». Натисніть на «Обзор».
5
В сплив стандартному вікні Windows з Директорією папок і файлів виберіть потрібний вам файл зображення. Навіть якщо ваша картинка важить дуже багато, не хвилюйтеся. Фотографія буде автоматично стиснута для більш зручного перегляду.
6
Після цього на стіні з'явиться приклад картинки у вигляді мініатюри. Переконайтеся, що це те зображення, яке ви хочете опублікувати і підтвердіть відправку кнопкою "Відправити". Картинка з'явиться на стіні в мініатюрному вигляді. В повному розмірі її можна переглянути в окремому вікні, натиснувши мишкою по картинці.
7
Якщо ж картинка не та, яку ви планували викласти на стіну, наведіть курсор миші на хрестик з правого боку від зображення (в цей момент відобразиться напис «Не прикріплювати») і натисніть на нього. Повторіть процедуру з вибором файлу спочатку. Таким же чином можна додавати і видаляти зі стіни файли музики та відео. Також існують спеціальні програми для додавання об'єктів медіа на стіну «Вконтакте».