Як оновити люстру.

Найчастіше хочеться щось змінити в інтер'єрі свого будинку, але грошей на кардинальні переробки не вистачає, ви зітхаєте, не знаючи, що робити, і в підсумку залишаєте все як було. І зовсім даремно! Багато чого можна змінити своїми руками, не витрачаючи майже ніяких грошей. Наприклад, оновити обридлу люстру.
Вам знадобиться
  • - спеціальні фарби;
  • - дріт;
  • - тканина або папір;
  • - мотузка або вовняні нитки;
  • - повітряна куля;
  • - клей ПВА;
  • - намистини.
Інструкція
1
Якщо у вас стандартна люстра з нудними білими плафонами (матовими або глянцевими), або навіть з прозорими, її легко змінити, якщо розписати. Для цього купите спеціальні фарби для розпису по склу (вони продаються в магазинах для художників) і нанесіть малюнок, який вам подобається і який підходить до вашого житла по стилю. Якщо ви не дуже впевнені у своїх художніх талантах, використовуйте готові трафарети для візерунків. Не використовуйте багато квітів - одного-двох буде достатньо.
2
Крім розпису, можна змінити старий світильник за допомогою абажура. І тут - величезний простір для вашої фантазії. Адже абажур може бути абсолютно різним - з тканини та паперу, скла та гілок, дроту і пластика. Головне, щоб була дотримана безпека (матеріал не повинен бути пальним або легкозаймистою) і відчуття стилю. Ви можете зробити каркас із дроту і обтягнути його папером або тканиною, розшити і прикрасити намистинами і стрічками, можна зробити абажур з плетеної кошики, відповідної за формою, а ріжки люстри - з красивих склянок або келихів (з відповідним дном, в якому потрібно просвердлити дірки ).
3
Ви можете зробити люстру у формі кулі зі звичайної мотузки або вовняних ниток для в'язання. Цей спосіб виготовлення абажура відомий давно. Надійти круглий повітряна куля і обмотайте його нитками, вимоченими в клеї ПВА, або ж вже після того, як обмотаєте, добре промажте клеєм або розчином крохмалю. Дайте висохнути, потім сдуйте кулька - ваша люстра готова. Залежно від кольору і товщини ниток у вас можуть вийти дивно-різноманітні світильники, оригінальні і практично безкоштовні.
4
Ви можете не тільки поміняти абажур або плафон, ви можете змінити і каркас вашої люстри. Його можна пофарбувати в інший колір, наприклад, в золотий або срібний, або чорний, або червоний - залежно від стилю люстри та інтер'єру, можна обмотати мотузкою або пряжею, або золотистою дротом, прикрасити намистинами, блискітками, бісером, осколками дзеркала або новорічних іграшок , черепашками, морськими камінчиками. Проявіть фантазію, і оновлена люстра по-новому прикрасить вашу кімнату.