Як дізнатися, чи є bluetooth на комп'ютері. вбудований блютуз на комп'ютер.

Bluetooth - це технологія бездротового зв'язку, яка має малий радіус дії і дозволяє з'єднувати між собою різні пристрої: комп'ютери, телефони, кишенькові пристрої. Щоб використовувати цю технологію, в ноутбук або комп'ютер повинен бути вбудований спеціальний адаптер, який можна виявити в списку пристроїв комп'ютера.
Вам знадобиться
  • комп'ютер або ноутбук;
  • посібник користувача;
  • інтернет.
Інструкція
1
Технологія Bluetooth на комп'ютері підключається за допомогою спеціального адаптера, який може бути як вбудованим, так і встановленим згодом. Як правило, вбудовані адаптери Bluetooth ставлять не на комп'ютерах, а на ноутбуках. Тому якщо вам потрібно дізнатися, чи є Bluetooth на комп'ютері, то в 90% випадків ви його не знайдете.
2
Першим ділом, щоб дізнатися, чи є вбудований адаптер у вашому комп'ютері або ноутбуці, подивіться на його корпус або днище і знайдіть відповідну наклейку із зображенням бездротової технології Bluetooth (на картинці - зразкову зображення цього маркування). Саме наклейка передбачає наявність адаптера в моделі комп'ютера або ноутбука, тоді як кнопки включення Bluetooth або індикатори ще не говорять про його присутність, так як деякі моделі роблять з однаковими корпусами, але різними пристроями.
3
Знайдіть посібник, наданий до комп'ютера або ноутбука, і подивіться його комплектацію. Якщо з яких-небудь причин ви не знайшли наклейку або керівництво, подивіться специфікацію вашого ноутбука або комп'ютера на сайті виробника. Для цього потрібно знати його точну назву, вказане на корпусі.
4
Ще один варіант - знайти пристрій Bluetooth в Диспетчері пристроїв, так як відсутність наклейки ще не показник, що пристрої немає - його могли підключити пізніше. Для цього зайдіть в «Мій комп'ютер, правою кнопкою, виберіть зі списку« Властивості і натисніть «Диспетчер пристроїв, де є інформація про всі підключені до комп'ютера пристроях. Шукати Bluetooth слід в папці «Мережні контролери. Або натисніть меню «Пуск, виберіть« Панель управління - «Диспетчер пристроїв.
5
Якщо адаптера Bluetooth немає в комп'ютері, можна купити USB адаптери, які швидко і просто підключаються до ноутбука або комп'ютера через порт USB.