Як наносити темні тіні.

Розкішний погляд - ось що робить жінку по-справжньому привабливою. Підкреслити свою індивідуальність, виразність і неповторність допоможуть темні тіні для повік. Макіяж в стилі smoky eyes - відмітна риса таких відомих дів, як Бріджит Бордо, Пенелопа Крус і Кіра Найтлі.
Вам знадобиться
  • - чорний олівець для очей;
  • - чорна туш для вій;
  • - тональний крем;
  • - пудра;
  • - пензлик для макіяжу;
  • - ватяні палички.
Інструкція
1
Для початку необхідно вирівняти тон верхнього і нижнього століття. Темні кола під очима замажте тональним кремом або консілером, потім широким пензлем припудріть шкіру навколо очей.
2
Візьміть м'який чорний олівець для очей і проведіть на верхньому столітті вздовж росту вій лінію, поступово товщає від середини ока до зовнішнього куточка. Особливо добре прокрасьте область стику олівця і вій, щоб не прозирала світла шкіра. У підсумку по верхньому століттю повинна вийти тонка лінія від внутрішнього куточка ока до середини, з середини століття і до зовнішнього краю лінія потовщується і йде по напряму вгору.
3
Нижня повіка профарбовується від зовнішнього куточка ока м'яким олівцем. Лінія повинна бути рівною і тонкою, залежно від розрізу очей можна профарбовувати нижню повіку лише наполовину. Коли лінія готова, акуратно розтушуйте її ватною паличкою.
4
Темним відтінком тіней накрасьте рухому частину століття. Накладати тіні необхідно строго по олівцевої лінії, з середини ока плавно піднімаючись до лінії брів. Чи не розмазуйте тіні, а як би вбивайте їх в повіку. У вас повинні вийти своєрідні тіньові стрілки.
5
Тіні більш світлого відтінку наносите від складки верхньої повіки, піднімаючись до самих брів. Перехід між темними і світлими тінями необхідно згладити, розтушувавши його за допомогою ватної палички.
6
Нижня повіка темними тінями необхідно фарбувати за наступною схемою: від зовнішнього куточка ока до середини колір повинен бути більш інтенсивним, від середини до внутрішнього куточка зробіть його ледь помітним.
7
Завершити такий макіяж допоможе чорна туш для очей, що надає об'єм. Намагайтеся фарбувати вії від самих коренів, при необхідності нанесіть два шари туші.
8
Якщо в процесі фарбування тіні обсипалися, то смахніте надлишки широким пензлем, попередньо вмочивши її в розсипчасту пудру.