Як змінити формат музики. Як змінити формат пісні в програмі goldwave.

Незважаючи на те, що формат MP3 став універсальним форматом для зберігання і відтворення аудіо-файлів, часто виникає необхідність змінити формат музики: адаптувати треки, наприклад, до КПК або електронним аудіокниг.
Інструкція
1
Для зміни формату музичних треків скористайтеся аудіо-конверторами (в основному вони безкоштовні або умовно безкоштовні). Наприклад: Total Audio Converter - цей конвертор дозволяє змінити формат будь-якого музичного треку (наприклад, WAV в MP3, MP3 в OGG, MP3 в AAC, CD в MP3, WMA, WAV, VQF, OGG, APE). Програма інтегрується в операційну систему, тому просто виберіть трек і через контекстне меню (права кнопка миші) запустите команду «Сonvert to» .FanVista Audio Converter - конвертер підтримує такі формати: MP3, WMA, OGG, WAV, APE, AIFF, AMR, FLAC , AC3, AAC, M4A, MMF, MP2.FreeRIP - копіювання треків з диска CD в формати - MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC і т.д.
2
Для більш детального редагування аудіо-файлів використовуйте аудіо-редактори (існують платні і безкоштовні). Наприклад: Audio Editor, Free Audio Dub, GoldWave, Sound Forge. За допомогою таких програм ви зможете «обрізати» або «склеїти» потрібні вам фрагменти треків. Поміняти формат треків. Застосувати до музики один з численних ефектів.
3
Використовуйте on-line конвертори, якщо вам необхідно конвертувати невелику кількість треків в формат MP3. Наприклад, http://online.movavi.com/.
Зверніть увагу
Що саме мається на увазі під форматом пісні, якщо йдеться про формат файлу, то його змінити дійсно не складно. Приміром, ваша пісня записана в форматі, mp3. І ось вам по якій або потреби, захотілося переконвертіровать цю пісню в формат
Корисна порада
Потреба в зміні формату музики виникає при необхідності адаптації треків до компактного персонального комп'ютера, електронним аудіокниг, плеєром мобільного телефону. Іноді виникає бажання створити власну музичну колекцію певного формату. Перед тим, як змінити формат музики, необхідно визначитися з вибором аудіоконвертер. Приміром
Якщо вам потрібно змінити розмір пісні або видалити непотрібні її фрагменти, то краще використовувати всеввозможние утиліти. Існують навіть спеціальні сайти, що дозволяють швидко вирізати шматки треку.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - Sound Forge.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно просто вирізати потрібний фрагмент пісні, не змінюючи при цьому її параметрів, то скористайтеся інтернет-ресурсами. Відвідайте наступні сайти: http://www.mp3cut.ru/cut_song_mp3, http://www.mobilizio.ru/cut-mp3-online/або http://mp3cut.foxcom.su. Спочатку натисніть кнопку «Завантажити mp3» і дочекайтеся завершення завантаження обраного файлу.
2
Тепер скористайтеся смугою прокрутки для вибору потрібного фрагмента. Визначте кордону композиції, які вам необхідно обрізати. Натисніть кнопку «Розрізати і викачати». Варто скасувати, що даний метод не передбачає зміни розмір а треку без зміни його фрагментів.
3
Якщо ж вам потрібно виконати детальну настройку файлу, то скористайтеся програмою Sound Forge. Demo-версії цієї утиліти дозволяють змінювати до тридцяти файлів. Цього цілком достатньо для домашнього використання. Скачайте і встановіть програму Sound Forge.
4
Запустіть цю програму. Відкрийте меню File та натисніть кнпоку Add (Додати). Виберіть музичний файл, розмір якого вам необхідно змінити. Використовуйте смугу візуалізації, щоб видалити зайві фрагменти треку, якщо це потрібно. Знову відкрийте меню File і виберіть пункт Save As (Зберегти як).
5
У вікні налаштуйте параметри кінцевого файлу. По-перше, виберіть його формат. Краще використовувати mp3, бо файли даного типу займають менше місця на жорсткому диску. По-друге, вкажіть нове значення Bit Rate для даного треку. Це дозволить значно знизити розмір кінцевого файлу. Врахуйте, що при істотному зниження цього показника значно погіршується якість відтворення. Дану операцію не рекомендують проводити з клубними треками.
6
Виберіть папку, в яку потрібно зберегти отриманий файл. Введіть його назву і натисніть кнопку Save. Перевірте розмір кінцевого файлу.