Як відрізнити лабрадора.

Лабрадор - найпопулярніша порода собак у світі! Цей титул був присуджений псам Американським кінологічним клубом. Лабрадори утримують місце з 1991 року. 14% сімей на планеті тримають цих собак.
Інструкція
1
Ці пси надзвичайно добрі. Агресія в них відсутній повністю. Лабрадори легко йдуть на контакт з людьми. Вони розумні і товариські, активні та грайливі. Лабрадори прагнуть з усіма подружитися і кожному догодити. Ці тварини добре піддаються навчанню і дресируванню. Лабрадори - справжні няньки для малюків. До того ж, вони добре уживаються з іншими домашніми вихованцями.
2
Лабрадори родом з Великобританії. Це звірі міцної статури з широкою головою (череп чітко окреслено і не має м'ясистих скул, морда велика) і широкими грудьми з округлими (як кажуть фахівці-кінологи - «бочкоподібними») ребрами. Поперек і задня частина теж широкі і міцні. Відразу впадають в очі дуже розвинені подушечки на лапах тварини.
3
Лабрадори мають середньої величини щелепи і очі. Любителі цих собак стверджують, що в горіхових і коричневих очах представників породи відмінно видно їхні неабиякий розум і доброзичливий характер.
4
Висячі вуха лабрадорів мають середню величину. Вони посаджені досить далеко позаду й прилягають до голови пса.
5
Хвіст лабрадора - товстий біля основи і звужується до кінчика. Цей округлий і пухнастий хвіст нагадує хвіст видри.
6
Шерсть лабрадора - «подвійна», тобто мається жорсткий остевой волосся і теплий підшерсток. Забарвлення у собак суцільний - чорний, палевий, коричневий, печінковий або шоколадний. У коричневих і чорних псів допускається невелика біла пляма на грудях.
7
Ідеальна висота лабрадорів в холці - 56- 57 см у самців і 54-56 см у самок. Собаки цієї породи можуть важити від 25 до 40 кг.
Зверніть увагу
Є три версії появи назви породи. Перша - чорні лабрадори (а не так давно саме їх була більшість) по окрасу схожі на камінь «лабрадорит». Друга - предки цих псів були виведені на півострові Лабрадор. Третя - португальці прозвали собак лабрадорами за їх працьовитість («лабрадор» в перекладі з португальської - «трудівник»).