Як підключити другий hdd.

Ємності жорсткого диска (HDD) не завжди вистачає для задоволення всіх потреб користувачів ПК. З часом файлів на комп'ютері стає все більше, і зберігати нові стає нікуди. У такому разі логічно підключити другий жорсткий диск.
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер і відключіть його від мережі. Після цього зніміть бічну кришку системного блоку. Як правило, вона кріпиться до задньої стінки за допомогою декількох болтів. Візьміть викрутку і відкрутите ці болти, після чого можна знімати кришку.
2
Перевірте наявність відсіку для жорстких дисків і дисководів всередині системного блоку комп'ютера. Визначте вільне місце, в яке буде встановлюватися HDD. Якщо відсік витягуваний - вийміть його назовні, це допоможе надійніше закріпити диск.
3
Якщо ви підключаєте жорсткий диск IDE, правильно поставте на ньому перемичку. На наклейці вінчестера є відповідні позначення. Так як підключається другий жорсткий диск, виберіть режим Slave.
4
Вставте жорсткий диск у відповідне гніздо відсіку. Закріпіть його за допомогою болтів або спеціальних замків - залежно від конфігурації. Якщо ви витягували відсік для дисків, вставте його назад і закріпіть.
5
Тепер необхідно підключити вінчестер до материнської плати комп'ютера. Для цього підключіть до жорсткого диска і до гнізда системної плати відповідний вільний шлейф IDE або SATA типу. Після цього підключіть шлейф від блоку живлення. Якщо виникають труднощі з визначенням правильного типу шлейфу, подивіться на роз'єм підключається вінчестера, шлейф неналежного типу просто не зможе підійти до нього.
6
Перевірте надійність з'єднання і закрийте бічну кришку, закрутіть болти. Підключіть комп'ютер до мережі і увімкніть його. Після завантаження система автоматично визначить новий пристрій, і воно буде готове до роботи.
7
Якщо пристрій було виявлено, але в «Моєму комп'ютері» не з'явилося нового локального диска, скористайтеся системної утилітою. Виберіть «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування», потім «Керування комп'ютером». Відкрийте підрозділ «Сховище» - «Управління дисками». Клікніть правою кнопкою по неразмеченное області підключеного диска і виберіть пункт «Створити те».