Як приручити джунгаріка. Як привчити джунгаріка до себе.

На відміну від багатьох своїх побратимів джунгарські хом'ячки чудово піддаються приручення, вони дізнаються своїх господарів, відчувають їх настрій, можуть допомагати в домашніх справах, розташувавшись на плечі.
Інструкція
1
Для того щоб джунгаріков звик до вас, важливо, щоб ваші біологічні ритми збігалися. Оскільки гризуни - нічні тварини, потрібно спочатку перевести їх на денний спосіб життя. Так легше буде з ними спілкуватися потім, коли вдень вони почнуть розвивати активність, а ночами спати. Для перекладу з нічного режиму ставте включену лампу до ранку поруч з кліткою. Можна також залишати працююче радіо. Спочатку хом'ячки заплутаються, коли їм спати, а коли не спати, але з часом поміняють розпорядок дня.
2
Джунгарики мають більш лагідною вдачею, ніж інші породи хом'яків. Для того щоб вони звикли до вас, спочатку дайте їм звикнути до нових умов, починайте спілкуватися з хом'ячком, коли він сам прокинеться і вилізе з будиночка. Намагайтеся, щоб зупинка в квартирі в цей час була комфортна, були відсутні різке світло або зайвий шум.
3
Спочатку почніть вводити руку з ласощами в клітку, джунгаріков зрозуміє, що рука не небезпечна для нього, і звикне. Якщо хом'ячок кусається, проявіть терпіння, спочатку заносите в клітку два пальці, у міру його звикання до вас всю кисть.
4
Беріть хом'ячка для прогулянок по ліжку, дивану або підлозі. Коли він освоїть новий простір, піднесіть до нього свою долоню з улюбленими ласощами вихованця - шматочком яблука, насінням або родзинками. Коли він вже впевнено буде брати частування з рук, почніть носити його на долоні з місця на місце, щоб він перестав боятися переміщень по квартирі. Накривайте джунгаріка другий долонею, щоб ваші руки складали подобу будиночка.
5
Коли джунгаріков звик до вас, пограйте з ним в гру - помістіть його на одну долоню, призначте до неї другу, щоб він на неї перейшов, як тільки він опиниться на другому долоні, перенесіть першу руку, щоб вона опинилася на його шляху. Гру можна продовжувати досить довго.