Як зробити цукерку на ялинку.

Ви вирішили прикрасити ялинку самі, не використовуючи магазинних іграшок? Що може бути простіше. Згадаймо, ніж прикрашали наші прадіди новорічну красуню. Пряниками, фруктами, цукерками. Якщо з першими двома ніяких складнощів, то цукерку ми теж можемо зробити самі.
Інструкція
1
Визначтеся з розміром цукерки, яку будете робити. Відповідно до цього ми будемо вибирати заготовку. Нам потрібна основа, нею можуть стати яйце від кіндер-сюрпризу, порожниста пластмасова трубка від ниток, пластикова пляшка. Пластикову пляшку доведеться попередньо обрізати з двох сторін, щоб вийшла порожниста труба.
2
Тепер робимо фантик. Фантик - це чи не найважливіша деталь у будь цукерки, адже по одягу зустрічають. Нам потрібна яскрава обгортковий або кольоровий папір, підійде і фольга. Акуратно обертаємо нашу цукерку, закріплюємо фантик двостороннім скотчем. Тепер беремо відповідний за розміром блискучий шнур, зав'язуємо на кінчиках цукерки. Можна зробити не тільки круглу, але і квадратну цукерку, цукерку - трюфель.
3
Наше прикраса готова. Така цукерка хороша тим, що в неї за бажання можна заховати новорічний сюрприз: справжню цукерку, іграшку, гроші. Якщо таких цукерок-сюрпризів зробити багато, то можна кожен день знаходити щось потрібне і корисне.